zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Narama, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Narama

Sortuj:
Dom Narama 108.27m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 108.27m2

zab. wolnostojąca · działka: 380 m2 · 108.27 m2 Dom na sprzedaż Narama

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Narama 108.27m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 134.75m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 134.75m2

zab. wolnostojąca · działka: 598 m2 · 134.75 m2 Dom na sprzedaż Narama

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Narama 134.75m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 61.00m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 61.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 996 m2 · 61.00 m2 Dom na sprzedaż Narama

brak oceny

1 080 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 705 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Narama 61.00m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 128.72m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 128.72m2

zab. wolnostojąca · działka: 475 m2 · 128.72 m2 Dom na sprzedaż Narama

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 761 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Narama 128.72m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 128.72m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 128.72m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 128.72 m2 Dom na sprzedaż Narama

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 761 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Narama 128.72m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 708.88m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 708.88m2

zab. wolnostojąca · działka: 13 466 m2 · 708.88 m2 Dom na sprzedaż Narama

9.99

6 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 804 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Narama 708.88m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UzLzAxYjhlMzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy