zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Wielkopolskie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Wielkopolskie

Sortuj:
Dom Przeźmierowo 229.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeźmierowo 229.00m2

ul. Folwarczna zab. wolnostojąca · działka: 944 m2 · 229.00 m2 Dom na sprzedaż Przeźmierowo

brak oceny

746 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeźmierowo 229.00m2
Folwarczna
Przeźmierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żychlin 283.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żychlin 283.00m2

ul. Południowa zab. wolnostojąca · działka: 2 608 m2 · 283.00 m2 Dom na sprzedaż Żychlin

brak oceny

449 195 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żychlin 283.00m2
Południowa
Żychlin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sierakowo 214.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sierakowo 214.00m2

ul. Rzemieślnicza zab. wolnostojąca · działka: 1 300 m2 · 214.00 m2 Dom na sprzedaż Sierakowo

brak oceny

460 719 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 153 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sierakowo 214.00m2
Rzemieślnicza
Sierakowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kobylniki 132.51m2, dom na sprzedaż

Dom Kobylniki 132.51m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 282 m2 · 132.51 m2 Dom na sprzedaż Kobylniki

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 275 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kobylniki 132.51m2

Kobylniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Suchy Las 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Suchy Las 280.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 244 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Suchy Las

brak oceny

2 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 282 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Suchy Las 280.00m2

Suchy Las,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTg5XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepruszewo 42.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepruszewo 42.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 405 m2 · 42.00 m2 Dom na sprzedaż Niepruszewo

9.99

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 619 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepruszewo 42.00m2

Niepruszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg0LzAxYjk4NGMwXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poznań 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poznań 210.00m2

Wilda/Świerczewo zab. wolnostojąca · działka: 721 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Poznań

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 186 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poznań 210.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kicin 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kicin 270.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 106 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Kicin

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 441 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kicin 270.00m2

Kicin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poznań 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poznań 180.00m2

Grunwald, ul. Pana Twardowskiego zab. bliźniacza · działka: 325 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Poznań

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poznań 180.00m2
Pana Twardowskiego
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJlLzAxYmEyZTBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Suchy Las 204.00m2, dom na sprzedaż

Dom Suchy Las 204.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 975 m2 · 204.00 m2 Dom na sprzedaż Suchy Las

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Suchy Las 204.00m2

Suchy Las,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zborowo 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zborowo 400.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 613 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Zborowo

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zborowo 400.00m2

Zborowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Puszczykowo 330.00m2, dom na sprzedaż

Dom Puszczykowo 330.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 270 m2 · 330.00 m2 Dom na sprzedaż Puszczykowo

9.99

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 424 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Puszczykowo 330.00m2

Puszczykowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zamysłowo 130.20m2, dom na sprzedaż

Dom Zamysłowo 130.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 611 m2 · 130.20 m2 Dom na sprzedaż Zamysłowo

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 528 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zamysłowo 130.20m2

Zamysłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzliXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kaczlin 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kaczlin 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 000 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Kaczlin

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kaczlin 180.00m2

Kaczlin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2ZmLzAxYjVmZmVmXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konin 128.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konin 128.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 128.00 m2 Dom na sprzedaż Konin

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 188 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Konin 128.00m2

Konin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wysogotowo 183.52m2, dom na sprzedaż

Dom Wysogotowo 183.52m2

zab. wolnostojąca · działka: 845 m2 · 183.52 m2 Dom na sprzedaż Wysogotowo

brak oceny

872 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 754 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wysogotowo 183.52m2

Wysogotowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kalisz 825.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kalisz 825.00m2

działka: 473 m2 · 825.00 m2 Dom na sprzedaż Kalisz

brak oceny

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

503 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kalisz 825.00m2

Kalisz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kobyla Góra 157.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kobyla Góra 157.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 189 m2 · 157.00 m2 Dom na sprzedaż Kobyla Góra

brak oceny

1 059 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kobyla Góra 157.00m2

Kobyla Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ligota 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ligota 160.00m2

działka: 561 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Ligota

brak oceny

764 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 775 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ligota 160.00m2

Ligota,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rojów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rojów 137.00m2

działka: 8 858 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Rojów

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rojów 137.00m2

Rojów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeźmierowo 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeźmierowo 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 686 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Przeźmierowo

brak oceny

1 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 496 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeźmierowo 240.00m2

Przeźmierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDM1XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ligota 172.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ligota 172.00m2

działka: 714 m2 · 172.00 m2 Dom na sprzedaż Ligota

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 523 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ligota 172.00m2

Ligota,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ostrów Wielkopolski 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ostrów Wielkopolski 170.00m2

os. Parcele Zacharzewskie, ul. Traugutta zab. wolnostojąca · działka: 786 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

brak oceny

610 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 588 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ostrów Wielkopolski 170.00m2
Traugutta
Ostrów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mosina 236.90m2, dom na sprzedaż

Dom Mosina 236.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 988 m2 · 236.90 m2 Dom na sprzedaż Mosina

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 965 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mosina 236.90m2

Mosina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy