zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Śląskie, - Strona 5

Domy na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Dom Zabrze 194.86m2, dom na sprzedaż

Dom Zabrze 194.86m2

działka: 630 m2 · 194.86 m2 Dom na sprzedaż Zabrze

9.99

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 773 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zabrze 194.86m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kozłów 120.61m2, dom na sprzedaż

Dom Kozłów 120.61m2

ul. Łabędzka zab. szeregowa · działka: 322 m2 · 120.61 m2 Dom na sprzedaż Kozłów

9.99

916 636 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kozłów 120.61m2
Łabędzka
Kozłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pszów 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pszów 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 730 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Pszów

9.99

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 495 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pszów 220.00m2

Pszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUzLzAxYjg1MzZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Preczów 111.50m2, dom na sprzedaż

Dom Preczów 111.50m2

zab. szeregowa · działka: 168 m2 · 111.50 m2 Dom na sprzedaż Preczów

9.99

658 219 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 903 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Preczów 111.50m2

Preczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZDhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Preczów 111.50m2, dom na sprzedaż

Dom Preczów 111.50m2

zab. szeregowa · działka: 323 m2 · 111.50 m2 Dom na sprzedaż Preczów

9.99

746 152 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 692 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Preczów 111.50m2

Preczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZDhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabrze 132.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabrze 132.00m2

Maciejów, ul. Zaolziańska zab. wolnostojąca · działka: 1 008 m2 · 132.00 m2 Dom na sprzedaż Zabrze

9.99

769 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 826 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zabrze 132.00m2
Zaolziańska
Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarków 131.94m2, dom na sprzedaż

Dom Czarków 131.94m2

działka: 775 m2 · 131.94 m2 Dom na sprzedaż Czarków

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 472 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Czarków 131.94m2

Czarków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RjLzAxYjlkYzA1XzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ornontowice 163.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ornontowice 163.00m2

zab. szeregowa · działka: 280 m2 · 163.00 m2 Dom na sprzedaż Ornontowice

9.99

505 137 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 099 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ornontowice 163.00m2

Ornontowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 213.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 213.00m2

Bojków zab. bliźniacza · działka: 609 m2 · 213.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

9.99

1 649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 742 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 213.00m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wodzisław Śląski 121.86m2, dom na sprzedaż

Dom Wodzisław Śląski 121.86m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 121.86 m2 Dom na sprzedaż Wodzisław Śląski

9.99

818 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 713 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wodzisław Śląski 121.86m2

Wodzisław Śląski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRmLzAxYjk0Zjc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wodzisław Śląski 121.86m2, dom na sprzedaż

Dom Wodzisław Śląski 121.86m2

9.99

919 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 541 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wodzisław Śląski 121.86m2

Wodzisław Śląski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JiLzAxYjliYmYyXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Olza 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Olza 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Olza

9.99

219 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Olza 240.00m2

Olza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmL2JhLzAxYWZiYWUzXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Smolnica 167.00m2, dom na sprzedaż

Dom Smolnica 167.00m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 167.00 m2 Dom na sprzedaż Smolnica

9.99

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 976 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Smolnica 167.00m2

Smolnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 120.00m2

Żerniki zab. wolnostojąca · działka: 706 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 120.00m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szałsza 175.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szałsza 175.00m2

działka: 315 m2 · 175.00 m2 Dom na sprzedaż Szałsza

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szałsza 175.00m2

Szałsza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bytom 905.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bytom 905.00m2

ul. Gliwicka działka: 526 m2 · 905.00 m2 Dom na sprzedaż Bytom

9.99

11 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 707 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bytom 905.00m2
Gliwicka
Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EwLzAxYjlhMDIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sączów 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sączów 270.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 550 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Sączów

9.99

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 515 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sączów 270.00m2

Sączów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkxLzAxYjk5MWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Radzionków 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Radzionków 300.00m2

działka: 1 829 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Radzionków

9.99

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Radzionków 300.00m2

Radzionków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bytom 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bytom 300.00m2

ul. Blachówka działka: 1 829 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Bytom

9.99

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bytom 300.00m2
Blachówka
Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sosnowiec 625.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sosnowiec 625.00m2

Kazimierz Górniczy zab. wolnostojąca · działka: 2 015 m2 · 625.00 m2 Dom na sprzedaż Sosnowiec

9.99

3 560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sosnowiec 625.00m2

Sosnowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZkLzAxYjk2ZGUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siemianowice Śląskie 623.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siemianowice Śląskie 623.00m2

ul. Komuny Paryskiej działka: 0 m2 · 623.00 m2 Dom na sprzedaż Siemianowice Śląskie

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 194 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siemianowice Śląskie 623.00m2
Komuny Paryskiej
Siemianowice Śląskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUxLzAxYjk1MWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wodzisław Śląski 121.86m2, dom na sprzedaż

Dom Wodzisław Śląski 121.86m2

9.99

818 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 713 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wodzisław Śląski 121.86m2

Wodzisław Śląski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2IwLzAxYjdiMDA5XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jasienica 103.99m2, dom na sprzedaż

Dom Jasienica 103.99m2

zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 103.99 m2 Dom na sprzedaż Jasienica

9.99

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 106 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jasienica 103.99m2

Jasienica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRiLzAxYjk0YjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Laliki 144.62m2, dom na sprzedaż

Dom Laliki 144.62m2

działka: 1 439 m2 · 144.62 m2 Dom na sprzedaż Laliki

9.99

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 248 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Laliki 144.62m2

Laliki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ3LzAxYjk0N2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy