zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Śląskie, - Strona 4

Domy na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Dom Jastrzębie-Zdrój 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 200.00m2

os. Zdrój zab. bliźniacza · działka: 2 800 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 200.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzI2LzAxYjMyNjdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ustroń 570.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ustroń 570.00m2

ul. Lipowa zab. wolnostojąca · działka: 570 m2 · 570.00 m2 Dom na sprzedaż Ustroń

9.99

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ustroń 570.00m2
Lipowa
Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2QwLzAxYjNkMGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gogołowa 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gogołowa 120.00m2

ul. Leśna zab. wolnostojąca · działka: 500 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Gogołowa

9.99

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gogołowa 120.00m2
Leśna
Gogołowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTAxXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pniówek 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pniówek 270.00m2

ul. Krucza zab. wolnostojąca · działka: 2 409 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Pniówek

9.99

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 296 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pniówek 270.00m2
Krucza
Pniówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllNzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żywiec 471.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żywiec 471.00m2

ul. Rynek działka: 155 m2 · 471.00 m2 Dom na sprzedaż Żywiec

9.99

4 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żywiec 471.00m2
Rynek
Żywiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UyLzAxYjllMjc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Częstochowa 540.00m2, dom na sprzedaż

Dom Częstochowa 540.00m2

Gnaszyn-Kawodrza/Gnaszyn Górny, ul. Turkusowa działka: 2 603 m2 · 540.00 m2 Dom na sprzedaż Częstochowa

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Częstochowa 540.00m2
Turkusowa
Częstochowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pyskowice 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pyskowice 160.00m2

zab. bliźniacza · działka: 380 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Pyskowice

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 244 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pyskowice 160.00m2

Pyskowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tychy 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tychy 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Tychy

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tychy 130.00m2

Tychy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 130.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 130.85m2

Ostropa zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 130.85 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

brak oceny

1 259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 622 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 130.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjUwXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

Ostropa zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 90.85 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 586 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 350.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 350.00m2

Brzezinka działka: 1 500 m2 · 350.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

brak oceny

1 680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 350.00m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 147.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 147.00m2

Żerniki działka: 0 m2 · 147.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 147.00m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabrze 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabrze 140.00m2

ul. Jasna zab. wolnostojąca · działka: 463 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Zabrze

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabrze 140.00m2
Jasna
Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabrze 95.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabrze 95.00m2

ul. Plebiscytowa działka: 366 m2 · 95.00 m2 Dom na sprzedaż Zabrze

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 253 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabrze 95.00m2
Plebiscytowa
Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pławniowice 145.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pławniowice 145.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 134 m2 · 145.00 m2 Dom na sprzedaż Pławniowice

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 752 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pławniowice 145.00m2

Pławniowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzI3LzAxYjkyNzcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 294.20m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 294.20m2

Moszczenica, ul. prof. R. Ranoszka zab. bliźniacza · działka: 1 300 m2 · 294.20 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 294.20m2
prof. R. Ranoszka
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZlLzAxYjk2ZWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rydułtowy 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rydułtowy 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 115 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Rydułtowy

9.99

649 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 823 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rydułtowy 170.00m2

Rydułtowy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMmRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wojsławice 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wojsławice 110.00m2

działka: 3 300 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Wojsławice

brak oceny

345 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wojsławice 110.00m2

Wojsławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rybnik 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rybnik 110.00m2

działka: 110 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Rybnik

brak oceny

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rybnik 110.00m2

Rybnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 220.00m2

Ostropa zab. bliźniacza · działka: 533 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

9.99

1 680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 220.00m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bytom 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bytom 144.00m2

Stolarzowice działka: 650 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Bytom

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 681 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bytom 144.00m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2MyLzAxYjVjMjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ruda Śląska 146.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ruda Śląska 146.00m2

działka: 360 m2 · 146.00 m2 Dom na sprzedaż Ruda Śląska

brak oceny

1 080 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 397 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ruda Śląska 146.00m2

Ruda Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy