zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Śląskie, - Strona 3

Domy na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

Ostropa zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 90.85 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

9.99

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 255 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTI0XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 356 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTI2XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

brak oceny

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 026 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łodygowice 101.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łodygowice 101.00m2

ul. Zielona zab. szeregowa · działka: 608 m2 · 101.00 m2 Dom na sprzedaż Łodygowice

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 337 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łodygowice 101.00m2
Zielona
Łodygowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 171.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 171.00m2

os. Przyjaźń, ul. J. Ligonia zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 171.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 503 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jastrzębie-Zdrój 171.00m2
J. Ligonia
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ustroń 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ustroń 250.00m2

Polana zab. wolnostojąca · działka: 543 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Ustroń

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ustroń 250.00m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pogwizdów 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pogwizdów 240.00m2

ul. Cicha zab. wolnostojąca · działka: 845 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Pogwizdów

brak oceny

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 083 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pogwizdów 240.00m2
Cicha
Pogwizdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 145.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 145.00m2

Żerniki, ul. Kurpiowska zab. szeregowa · działka: 330 m2 · 145.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

brak oceny

1 269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 752 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 145.00m2
Kurpiowska
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mszana 45.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mszana 45.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 158 m2 · 45.00 m2 Dom na sprzedaż Mszana

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mszana 45.00m2

Mszana,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzkxLzAxYjg5MTllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cieszyn 500.37m2, dom na sprzedaż

Dom Cieszyn 500.37m2

działka: 910 m2 · 500.37 m2 Dom na sprzedaż Cieszyn

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 799 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cieszyn 500.37m2

Cieszyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żabnica 195.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żabnica 195.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 10 125 m2 · 195.00 m2 Dom na sprzedaż Żabnica

brak oceny

2 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 021 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żabnica 195.00m2

Żabnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żory 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żory 270.00m2

Rój zab. wolnostojąca · działka: 402 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Żory

brak oceny

545 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 019 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żory 270.00m2

Żory,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Katowice 225.00m2, dom na sprzedaż

Dom Katowice 225.00m2

Zarzecze zab. wolnostojąca · działka: 926 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Katowice

brak oceny

1 487 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 609 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Katowice 225.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jaworzno 148.10m2, dom na sprzedaż

Dom Jaworzno 148.10m2

działka: 450 m2 · 148.10 m2 Dom na sprzedaż Jaworzno

brak oceny

30 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jaworzno 148.10m2

Jaworzno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żory 53.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żory 53.00m2

zab. bliźniacza · działka: 336 m2 · 53.00 m2 Dom na sprzedaż Żory

brak oceny

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 358 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żory 53.00m2

Żory,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2ZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szałsza 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szałsza 155.00m2

ul. Leśna zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Szałsza

brak oceny

1 440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szałsza 155.00m2
Leśna
Szałsza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siemianowice Śląskie 136.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siemianowice Śląskie 136.00m2

zab. bliźniacza · działka: 260 m2 · 136.00 m2 Dom na sprzedaż Siemianowice Śląskie

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Siemianowice Śląskie 136.00m2

Siemianowice Śląskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 130.00m2

Ruptawa, ul. Przemysłowa zab. wolnostojąca · działka: 1 635 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 069 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 130.00m2
Przemysłowa
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bytom 117.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bytom 117.00m2

Szombierki zab. szeregowa · działka: 262 m2 · 117.00 m2 Dom na sprzedaż Bytom

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 376 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bytom 117.00m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siemianowice Śląskie 136.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siemianowice Śląskie 136.00m2

zab. szeregowa · działka: 260 m2 · 136.00 m2 Dom na sprzedaż Siemianowice Śląskie

brak oceny

769 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Siemianowice Śląskie 136.00m2

Siemianowice Śląskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czeladź 124.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czeladź 124.00m2

zab. szeregowa · działka: 292 m2 · 124.00 m2 Dom na sprzedaż Czeladź

brak oceny

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 153 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czeladź 124.00m2

Czeladź,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bytom 93.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bytom 93.00m2

zab. bliźniacza · działka: 262 m2 · 93.00 m2 Dom na sprzedaż Bytom

brak oceny

569 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bytom 93.00m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 126.00m2

Ruptawa, ul. P. Skargi zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

679 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 126.00m2
P. Skargi
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2JhLzAxYjJiYTk3XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy