zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Śląskie, - Strona 4

Domy na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Dom Żywiec 471.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żywiec 471.00m2

ul. Rynek działka: 155 m2 · 471.00 m2 Dom na sprzedaż Żywiec

9.99

4 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żywiec 471.00m2
Rynek
Żywiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UyLzAxYjllMjc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pyskowice 119.19m2, dom na sprzedaż

Dom Pyskowice 119.19m2

działka: 0 m2 · 119.19 m2 Dom na sprzedaż Pyskowice

brak oceny

154 953 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pyskowice 119.19m2

Pyskowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Częstochowa 540.00m2, dom na sprzedaż

Dom Częstochowa 540.00m2

Gnaszyn-Kawodrza/Gnaszyn Górny, ul. Turkusowa działka: 2 603 m2 · 540.00 m2 Dom na sprzedaż Częstochowa

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Częstochowa 540.00m2
Turkusowa
Częstochowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pyskowice 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pyskowice 160.00m2

zab. bliźniacza · działka: 380 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Pyskowice

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 244 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pyskowice 160.00m2

Pyskowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 135.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 640 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 844 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 135.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2I2XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tychy 141.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tychy 141.00m2

Urbanowice zab. bliźniacza · działka: 325 m2 · 141.00 m2 Dom na sprzedaż Tychy

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 376 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Tychy 141.00m2

Tychy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M0LzAxYjdjNGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 215.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 215.00m2

Lipnik zab. wolnostojąca · działka: 2 869 m2 · 215.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 116 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 215.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc5LzAxYjc3OWQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 215.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 215.00m2

Lipnik zab. wolnostojąca · działka: 1 700 m2 · 215.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 716 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 215.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg2LzAxYjc4NjMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rychwałd 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rychwałd 160.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 193 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Rychwałd

9.99

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rychwałd 160.00m2

Rychwałd,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JiLzAxYjliYjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 793 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 163 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Czernichów 240.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliY2EyXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 73.40m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 73.40m2

działka: 378 m2 · 73.40 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

488 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 649 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 73.40m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk1LzAxYjk5NWE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rajcza 293.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rajcza 293.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 348 m2 · 293.00 m2 Dom na sprzedaż Rajcza

9.99

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 751 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rajcza 293.00m2

Rajcza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRlLzAxYjk0ZWY0XzEwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bestwinka 172.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bestwinka 172.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 396 m2 · 172.00 m2 Dom na sprzedaż Bestwinka

9.99

1 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 041 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bestwinka 172.00m2

Bestwinka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUzLzAxYjk1M2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tychy 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tychy 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Tychy

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tychy 130.00m2

Tychy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Landek 191.00m2, dom na sprzedaż

Dom Landek 191.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 786 m2 · 191.00 m2 Dom na sprzedaż Landek

brak oceny

525 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 749 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Landek 191.00m2

Landek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGYxXzBmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czechowice-Dziedzice 334.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czechowice-Dziedzice 334.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 968 m2 · 334.00 m2 Dom na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 461 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czechowice-Dziedzice 334.00m2

Czechowice-Dziedzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 296.76m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 296.76m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 457 m2 · 296.76 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

1 170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 943 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bielsko-Biała 296.76m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Drogomyśl 90.15m2, dom na sprzedaż

Dom Drogomyśl 90.15m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 183 m2 · 90.15 m2 Dom na sprzedaż Drogomyśl

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 863 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Drogomyśl 90.15m2

Drogomyśl,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ustroń 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ustroń 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 476 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Ustroń

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 462 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ustroń 130.00m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q3LzAxYjhkN2QxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 116.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 116.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 590 m2 · 116.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 483 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bielsko-Biała 116.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Buczkowice 44.11m2, dom na sprzedaż

Dom Buczkowice 44.11m2

zab. wolnostojąca · działka: 605 m2 · 44.11 m2 Dom na sprzedaż Buczkowice

brak oceny

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Buczkowice 44.11m2

Buczkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 130.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 130.85m2

Ostropa zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 130.85 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

brak oceny

1 259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 622 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 130.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjUwXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zarzecze 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zarzecze 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 860 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Zarzecze

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 542 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zarzecze 240.00m2

Zarzecze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czechowice-Dziedzice 192.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czechowice-Dziedzice 192.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 810 m2 · 192.00 m2 Dom na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

brak oceny

859 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 474 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czechowice-Dziedzice 192.00m2

Czechowice-Dziedzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy