zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Śląskie, - Strona 5

Domy na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Dom Bestwinka 172.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bestwinka 172.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 396 m2 · 172.00 m2 Dom na sprzedaż Bestwinka

9.99

1 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 041 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bestwinka 172.00m2

Bestwinka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUzLzAxYjk1M2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tychy 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tychy 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Tychy

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tychy 130.00m2

Tychy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czechowice-Dziedzice 334.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czechowice-Dziedzice 334.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 968 m2 · 334.00 m2 Dom na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 461 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czechowice-Dziedzice 334.00m2

Czechowice-Dziedzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 296.76m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 296.76m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 457 m2 · 296.76 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

1 170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 943 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bielsko-Biała 296.76m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Drogomyśl 90.15m2, dom na sprzedaż

Dom Drogomyśl 90.15m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 183 m2 · 90.15 m2 Dom na sprzedaż Drogomyśl

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 863 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Drogomyśl 90.15m2

Drogomyśl,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 116.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 116.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 590 m2 · 116.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 483 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bielsko-Biała 116.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Buczkowice 44.11m2, dom na sprzedaż

Dom Buczkowice 44.11m2

zab. wolnostojąca · działka: 605 m2 · 44.11 m2 Dom na sprzedaż Buczkowice

brak oceny

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Buczkowice 44.11m2

Buczkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 130.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 130.85m2

Ostropa zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 130.85 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

brak oceny

1 259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 622 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 130.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjUwXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zarzecze 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zarzecze 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 860 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Zarzecze

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 542 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zarzecze 240.00m2

Zarzecze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czechowice-Dziedzice 192.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czechowice-Dziedzice 192.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 810 m2 · 192.00 m2 Dom na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

brak oceny

859 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 474 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czechowice-Dziedzice 192.00m2

Czechowice-Dziedzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

Ostropa zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 90.85 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 586 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 350.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 350.00m2

Brzezinka działka: 1 500 m2 · 350.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

brak oceny

1 680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 350.00m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jaworze 176.50m2, dom na sprzedaż

Dom Jaworze 176.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 759 m2 · 176.50 m2 Dom na sprzedaż Jaworze

9.99

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 402 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jaworze 176.50m2

Jaworze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDIzXzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 147.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 147.00m2

Żerniki działka: 0 m2 · 147.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 147.00m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Las 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Las 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 27 713 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Las

brak oceny

2 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 409 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Las 220.00m2

Las,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Korbielów 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Korbielów 400.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Korbielów

9.99

1 660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Korbielów 400.00m2

Korbielów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkzLzAxYjk5MzE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Goczałkowice-Zdrój 112.00m2, dom na sprzedaż

Dom Goczałkowice-Zdrój 112.00m2

ul. Letnia zab. bliźniacza · działka: 123 m2 · 112.00 m2 Dom na sprzedaż Goczałkowice-Zdrój

brak oceny

679 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 063 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Goczałkowice-Zdrój 112.00m2
Letnia
Goczałkowice-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabrze 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabrze 140.00m2

ul. Jasna zab. wolnostojąca · działka: 463 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Zabrze

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabrze 140.00m2
Jasna
Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabrze 95.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabrze 95.00m2

ul. Plebiscytowa działka: 366 m2 · 95.00 m2 Dom na sprzedaż Zabrze

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 253 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabrze 95.00m2
Plebiscytowa
Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pławniowice 145.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pławniowice 145.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 134 m2 · 145.00 m2 Dom na sprzedaż Pławniowice

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 752 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pławniowice 145.00m2

Pławniowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzI3LzAxYjkyNzcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 294.20m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 294.20m2

Moszczenica, ul. prof. R. Ranoszka zab. bliźniacza · działka: 1 300 m2 · 294.20 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 294.20m2
prof. R. Ranoszka
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZlLzAxYjk2ZWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rydułtowy 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rydułtowy 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 115 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Rydułtowy

9.99

649 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 823 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rydułtowy 170.00m2

Rydułtowy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMmRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wojsławice 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wojsławice 110.00m2

działka: 3 300 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Wojsławice

brak oceny

345 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wojsławice 110.00m2

Wojsławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy