zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Śląskie, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Dom Jastrzębie-Zdrój 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 150.00m2

Ruptawa zab. szeregowa · działka: 500 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 150.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzcxLzAxYjc3MWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poniszowice 177.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poniszowice 177.00m2

zab. bliźniacza · działka: 647 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Poniszowice

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poniszowice 177.00m2

Poniszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YmI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Malinowice 424.50m2, dom na sprzedaż

Dom Malinowice 424.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 917 m2 · 424.50 m2 Dom na sprzedaż Malinowice

brak oceny

5 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Malinowice 424.50m2

Malinowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzanowice 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzanowice 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 120 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Krzanowice

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzanowice 120.00m2

Krzanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zrębice 64.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zrębice 64.00m2

Zrębice Drugie, ul. Leśna zab. wolnostojąca · działka: 1 311 m2 · 64.00 m2 Dom na sprzedaż Zrębice

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 703 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zrębice 64.00m2
Leśna
Zrębice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świerklaniec 147.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świerklaniec 147.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 200 m2 · 147.00 m2 Dom na sprzedaż Świerklaniec

brak oceny

1 370 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Świerklaniec 147.00m2

Świerklaniec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ustroń 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ustroń 160.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 060 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Ustroń

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ustroń 160.00m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ustroń 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ustroń 230.00m2

zab. bliźniacza · działka: 778 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Ustroń

9.99

1 940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 435 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ustroń 230.00m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzliLzAxYjc5YjY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wisła 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wisła 170.00m2

ul. Głębce zab. wolnostojąca · działka: 764 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Wisła

9.99

1 195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 029 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wisła 170.00m2
Głębce
Wisła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzlkLzAxYjg5ZGYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zebrzydowice 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zebrzydowice 180.00m2

działka: 756 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Zebrzydowice

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zebrzydowice 180.00m2

Zebrzydowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 250.00m2

Moszczenica zab. wolnostojąca · działka: 1 991 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jastrzębie-Zdrój 250.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWQ0XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czerwionka-Leszczyny 248.70m2, dom na sprzedaż

Dom Czerwionka-Leszczyny 248.70m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 089 m2 · 248.70 m2 Dom na sprzedaż Czerwionka-Leszczyny

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 187 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czerwionka-Leszczyny 248.70m2

Czerwionka-Leszczyny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTYyXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Turza Śląska 156.00m2, dom na sprzedaż

Dom Turza Śląska 156.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 268 m2 · 156.00 m2 Dom na sprzedaż Turza Śląska

brak oceny

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 756 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Turza Śląska 156.00m2

Turza Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGE1XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarków 138.16m2, dom na sprzedaż

Dom Czarków 138.16m2

zab. wolnostojąca · działka: 775 m2 · 138.16 m2 Dom na sprzedaż Czarków

9.99

769 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 566 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Czarków 138.16m2

Czarków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rybnik 296.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rybnik 296.00m2

Gotartowice zab. wolnostojąca · działka: 2 202 m2 · 296.00 m2 Dom na sprzedaż Rybnik

brak oceny

2 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 074 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rybnik 296.00m2

Rybnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gorzyczki 198.90m2, dom na sprzedaż

Dom Gorzyczki 198.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 10 356 m2 · 198.90 m2 Dom na sprzedaż Gorzyczki

9.99

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gorzyczki 198.90m2

Gorzyczki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RmLzAxYjhkZjRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarków 175.89m2, dom na sprzedaż

Dom Czarków 175.89m2

zab. wolnostojąca · działka: 775 m2 · 175.89 m2 Dom na sprzedaż Czarków

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 639 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czarków 175.89m2

Czarków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wisła 307.10m2, dom na sprzedaż

Dom Wisła 307.10m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 049 m2 · 307.10 m2 Dom na sprzedaż Wisła

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 838 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wisła 307.10m2

Wisła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rybnik 251.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rybnik 251.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 077 m2 · 251.00 m2 Dom na sprzedaż Rybnik

brak oceny

1 695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 753 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rybnik 251.00m2

Rybnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODRlXzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pyskowice 119.19m2, dom na sprzedaż

Dom Pyskowice 119.19m2

działka: 0 m2 · 119.19 m2 Dom na sprzedaż Pyskowice

brak oceny

154 953 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pyskowice 119.19m2

Pyskowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Istebna 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Istebna 260.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 237 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Istebna

9.99

840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 231 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Istebna 260.00m2

Istebna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTY5XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wisła 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wisła 220.00m2

działka: 3 176 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Wisła

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wisła 220.00m2

Wisła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDA1XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pewel Mała 173.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pewel Mała 173.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 438 m2 · 173.00 m2 Dom na sprzedaż Pewel Mała

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 613 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pewel Mała 173.00m2

Pewel Mała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDVmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieprz 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieprz 178.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 704 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Wieprz

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 927 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieprz 178.00m2

Wieprz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy