zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Śląskie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Dom Gliwice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 220.00m2

ul. Podlesie zab. wolnostojąca · działka: 598 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 632 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 220.00m2
Podlesie
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rybnik 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rybnik 300.00m2

działka: 567 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Rybnik

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 830 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rybnik 300.00m2

Rybnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sosnowiec 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sosnowiec 140.00m2

zab. bliźniacza · działka: 205 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Sosnowiec

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sosnowiec 140.00m2

Sosnowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 148.84m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 148.84m2

Ruptawa/Cisówka, ul. Cieszyńska zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 148.84 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

625 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 148.84m2
Cieszyńska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzA4LzAxYjgwODVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawiercie 53.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zawiercie 53.00m2

ul. Nowowiejska zab. wolnostojąca · działka: 393 m2 · 53.00 m2 Dom na sprzedaż Zawiercie

brak oceny

233 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 396 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawiercie 53.00m2
Nowowiejska
Zawiercie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Częstochowa 622.00m2, dom na sprzedaż

Dom Częstochowa 622.00m2

Dźbów, ul. Leśna zab. wolnostojąca · działka: 1 296 m2 · 622.00 m2 Dom na sprzedaż Częstochowa

brak oceny

795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 278 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Częstochowa 622.00m2
Leśna
Częstochowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrowa Górnicza 145.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrowa Górnicza 145.00m2

Ząbkowice, ul. G. Dreszera zab. wolnostojąca · działka: 1 212 m2 · 145.00 m2 Dom na sprzedaż Dąbrowa Górnicza

brak oceny

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dąbrowa Górnicza 145.00m2
G. Dreszera
Dąbrowa Górnicza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bąków 210.30m2, dom na sprzedaż

Dom Bąków 210.30m2

ul. Jasna działka: 557 m2 · 210.30 m2 Dom na sprzedaż Bąków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 324 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bąków 210.30m2
Jasna
Bąków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzEwXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bąków 210.30m2, dom na sprzedaż

Dom Bąków 210.30m2

ul. Jasna działka: 557 m2 · 210.30 m2 Dom na sprzedaż Bąków

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 324 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bąków 210.30m2
Jasna
Bąków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDBkXzFmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 163.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 163.00m2

ul. Libowiec działka: 1 340 m2 · 163.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 890 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 163.00m2
Libowiec
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU0LzAxYjg1NDNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 141.50m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 141.50m2

Ruptawa/Cisówka, ul. Traugutta działka: 1 358 m2 · 141.50 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 445 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 141.50m2
Traugutta
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIwLzAxYjkyMDg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 302.67m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 302.67m2

Ruptawa działka: 855 m2 · 302.67 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 297 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 302.67m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JmLzAxYjliZmI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 175.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 175.00m2

os. Jastrzębie Górne i Dolne/Jastrzębie Górne działka: 1 028 m2 · 175.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

1 499 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 175.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 271.65m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 271.65m2

Borynia działka: 2 865 m2 · 271.65 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 951 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 271.65m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QwLzAxYjlkMDA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 106.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 106.00m2

os. Jastrzębie Górne i Dolne/Jastrzębie Górne, ul. Pszczyńska działka: 530 m2 · 106.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

810 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 106.00m2
Pszczyńska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 106.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 106.00m2

os. Jastrzębie Górne i Dolne/Jastrzębie Górne działka: 530 m2 · 106.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 019 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jastrzębie-Zdrój 106.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 176.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 176.00m2

Borynia działka: 3 000 m2 · 176.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 176.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMDljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 360.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 360.00m2

os. Zdrój zab. wolnostojąca · działka: 1 123 m2 · 360.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jastrzębie-Zdrój 360.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gołkowice 154.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gołkowice 154.00m2

ul. Borowicka działka: 1 680 m2 · 154.00 m2 Dom na sprzedaż Gołkowice

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gołkowice 154.00m2
Borowicka
Gołkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 176.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 176.00m2

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jastrzębie-Zdrój 176.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pawłowice 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pawłowice 140.00m2

zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Pawłowice

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pawłowice 140.00m2

Pawłowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzQzLzAxYjQ0M2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pawłowice 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pawłowice 140.00m2

9.99

735 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pawłowice 140.00m2

Pawłowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzQzLzAxYjQ0M2U1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 200.00m2

Szeroka działka: 561 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 200.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzViLzAxYjQ1YjliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 225.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 506 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

519 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 307 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 225.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzAzLzAxYjcwMzRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy