zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 275.00m2

Swoszowice, ul. Jeździecka działka: 1 618 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 275.00m2
Jeździecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Kraków 289.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 289.00m2

Zwierzyniec, ul. Królowej Jadwigi zab. szeregowa · działka: 700 m2 · 289.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 289.00m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjdmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrowa Szlachecka 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrowa Szlachecka 126.00m2

działka: 420 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Dąbrowa Szlachecka

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dąbrowa Szlachecka 126.00m2

Dąbrowa Szlachecka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 411.40m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 411.40m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 900 m2 · 411.40 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

brak oceny

2 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 928 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Michałowice 411.40m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 164.70m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 164.70m2

zab. bliźniacza · działka: 326 m2 · 164.70 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 768 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 164.70m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 202.40m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 202.40m2

zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 202.40 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 924 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 202.40m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2, dom na sprzedaż

Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2

zab. wolnostojąca · działka: 774 m2 · 235.28 m2 Dom na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 796 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pielgrzymowice 141.96m2, dom na sprzedaż

Dom Pielgrzymowice 141.96m2

zab. wolnostojąca · działka: 363 m2 · 141.96 m2 Dom na sprzedaż Pielgrzymowice

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 037 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pielgrzymowice 141.96m2

Pielgrzymowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 157.31m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 157.31m2

zab. wolnostojąca · działka: 454 m2 · 157.31 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

2 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 032 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 157.31m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyglice 236.20m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyglice 236.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 400 m2 · 236.20 m2 Dom na sprzedaż Szczyglice

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 806 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczyglice 236.20m2

Szczyglice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 134.08m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 134.08m2

zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 134.08 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 134.08m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyglice 244.80m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyglice 244.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 244.80 m2 Dom na sprzedaż Szczyglice

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 859 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczyglice 244.80m2

Szczyglice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 151.52m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 151.52m2

zab. wolnostojąca · działka: 426 m2 · 151.52 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 893 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 151.52m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 134.08m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 134.08m2

brak oceny

1 339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 134.08m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Okleśna 192.00m2, dom na sprzedaż

Dom Okleśna 192.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 395 m2 · 192.00 m2 Dom na sprzedaż Okleśna

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 901 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Okleśna 192.00m2

Okleśna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy