zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Modlniczka, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Modlniczka

Sortuj:
Dom Modlniczka 361.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 361.00m2

ul. Krakowska zab. wolnostojąca · działka: 3 100 m2 · 361.00 m2 Dom na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 787 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 361.00m2
Krakowska
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 140.00m2

ul. Willowa zab. bliźniacza · działka: 461 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 140.00m2
Willowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 140.00m2

brak oceny

1 394 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 140.00m2
Willowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 140.00m2

brak oceny

1 394 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 140.00m2
Willowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2Y0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 164.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 164.00m2

ul. Willowa zab. bliźniacza · działka: 461 m2 · 164.00 m2 Dom na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 537 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 164.00m2
Willowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 74.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 74.00m2

ul. Wąwozowa zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 74.00 m2 Dom na sprzedaż Modlniczka

9.99

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 162 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Modlniczka 74.00m2
Wąwozowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2RlLzAxYjdkZTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy