zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 7

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Konstancin-Jeziorna 1 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konstancin-Jeziorna 1 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 9 296 m2 · 1 150.00 m2 Dom na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

brak oceny

25 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 739 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Konstancin-Jeziorna 1 150.00m2

Konstancin-Jeziorna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzyborów 129.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzyborów 129.00m2

zab. bliźniacza · działka: 480 m2 · 129.00 m2 Dom na sprzedaż Międzyborów

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzyborów 129.00m2

Międzyborów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cupel 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cupel 130.00m2

ul. Arciechowska zab. wolnostojąca · działka: 4 800 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Cupel

brak oceny

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 077 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cupel 130.00m2
Arciechowska
Cupel,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piastów 98.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piastów 98.00m2

ul. H. Wieniawskiego zab. bliźniacza · działka: 50 m2 · 98.00 m2 Dom na sprzedaż Piastów

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Piastów 98.00m2
H. Wieniawskiego
Piastów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExMzU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 1 050 m2 · 224.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExMzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łomianki 262.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łomianki 262.00m2

Dąbrowa Leśna zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 262.00 m2 Dom na sprzedaż Łomianki

9.99

2 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 393 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łomianki 262.00m2

Łomianki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzODVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łomianki 262.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łomianki 262.00m2

9.99

2 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 393 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łomianki 262.00m2

Łomianki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzODYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 690.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 690.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 974 m2 · 690.00 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

3 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grodzisk Mazowiecki 690.00m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNmY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Radzymin 192.88m2, dom na sprzedaż

Dom Radzymin 192.88m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 192.88 m2 Dom na sprzedaż Radzymin

9.99

799 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Radzymin 192.88m2

Radzymin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myśliszewice 125.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myśliszewice 125.00m2

zab. bliźniacza · działka: 650 m2 · 125.00 m2 Dom na sprzedaż Myśliszewice

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 360 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Myśliszewice 125.00m2

Myśliszewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E5LzAxYjlhOTJkXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Borzychy 64.00m2, dom na sprzedaż

Dom Borzychy 64.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 989 m2 · 64.00 m2 Dom na sprzedaż Borzychy

9.99

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 719 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Borzychy 64.00m2

Borzychy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YTgzXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Marki 268.20m2, dom na sprzedaż

Dom Marki 268.20m2

zab. bliźniacza · działka: 1 327 m2 · 268.20 m2 Dom na sprzedaż Marki

9.99

3 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Marki 268.20m2

Marki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 97.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 97.00m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 97.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 948 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 97.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pruszków 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pruszków 210.00m2

działka: 1 079 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Pruszków

9.99

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pruszków 210.00m2

Pruszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ViLzAxYjhlYmJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Radziejowice 72.00m2, dom na sprzedaż

Dom Radziejowice 72.00m2

działka: 0 m2 · 72.00 m2 Dom na sprzedaż Radziejowice

9.99

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

41 528 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Radziejowice 72.00m2

Radziejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 138.00m2

działka: 245 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grodzisk Mazowiecki 138.00m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Milanówek 520.00m2, dom na sprzedaż

Dom Milanówek 520.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 000 m2 · 520.00 m2 Dom na sprzedaż Milanówek

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Milanówek 520.00m2

Milanówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzc1LzU4LzAxNzU1ODA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 1 050.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 1 050.00m2

Ursus/Gołąbki zab. wolnostojąca · działka: 780 m2 · 1 050.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 752 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 1 050.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk1LzBkLzAxOTUwZGYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 400.00m2

działka: 800 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

1 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 498 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grodzisk Mazowiecki 400.00m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzE3LzAxYjQxNzcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Adamowice 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Adamowice 60.00m2

działka: 10 000 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Adamowice

9.99

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Adamowice 60.00m2

Adamowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzlhLzAxYjY5YTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mszczonów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mszczonów 200.00m2

zab. bliźniacza · działka: 726 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Mszczonów

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mszczonów 200.00m2

Mszczonów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzczLzAxYjg3M2JiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konary 204.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konary 204.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 204.00 m2 Dom na sprzedaż Konary

9.99

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Konary 204.00m2

Konary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZmLzAxYjlmZmU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bramki 156.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bramki 156.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 156.00 m2 Dom na sprzedaż Bramki

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 840 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bramki 156.00m2

Bramki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Puszcza Mariańska 480.00m2, dom na sprzedaż

Dom Puszcza Mariańska 480.00m2

działka: 1 340 m2 · 480.00 m2 Dom na sprzedaż Puszcza Mariańska

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Puszcza Mariańska 480.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy