zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 5

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Piaseczno 653.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczno 653.00m2

Zalesie Dolne zab. wolnostojąca · działka: 3 059 m2 · 653.00 m2 Dom na sprzedaż Piaseczno

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 657 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Piaseczno 653.00m2

Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlLzZiLzAxYWU2YjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pionki 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pionki 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 087 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Pionki

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pionki 200.00m2

Pionki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarny Las 202.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czarny Las 202.00m2

ul. Czarny Las zab. wolnostojąca · działka: 1 511 m2 · 202.00 m2 Dom na sprzedaż Czarny Las

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 871 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czarny Las 202.00m2
Czarny Las
Czarny Las,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Różan 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Różan 60.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Różan

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 167 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Różan 60.00m2

Różan,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 160.00m2

zab. bliźniacza · działka: 291 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 160.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAzLzAxYjkwM2U1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 120.00m2

Łąki zab. wolnostojąca · działka: 1 294 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grodzisk Mazowiecki 120.00m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzA1LzAxYjcwNTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Józefów 209.00m2, dom na sprzedaż

Dom Józefów 209.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 494 m2 · 209.00 m2 Dom na sprzedaż Józefów

brak oceny

1 395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 675 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Józefów 209.00m2

Józefów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

Wawer/Radość zab. wolnostojąca · działka: 1 050 m2 · 224.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 1 050 m2 · 224.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 130.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 600 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 130.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 188.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 188.00m2

Wilanów, ul. Dobrodzieja zab. bliźniacza · działka: 700 m2 · 188.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 099 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 489 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 188.00m2
Dobrodzieja
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Marki 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Marki 180.00m2

ul. F. Chopina zab. bliźniacza · działka: 405 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Marki

9.99

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Marki 180.00m2
F. Chopina
Marki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RmLzAxYjlkZjEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 300.00m2

Białołęka/Brzeziny, ul. Juranda ze Spychowa zab. wolnostojąca · działka: 1 300 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 999 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 300.00m2
Juranda ze Spychowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhkLzAxYjk4ZDI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczno 290.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczno 290.00m2

Zalesie Dolne, ul. A. Jagiellonki zab. bliźniacza · działka: 1 400 m2 · 290.00 m2 Dom na sprzedaż Piaseczno

9.99

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 517 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Piaseczno 290.00m2
A. Jagiellonki
Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg1LzAxYjk4NWU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 366.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 366.00m2

Wilanów/Zawady, ul. Dostatnia zab. bliźniacza · działka: 600 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 366.00m2
Dostatnia
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzk2LzAxYjc5NjhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 400.00m2

Wawer/Radość zab. wolnostojąca · działka: 1 880 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 400.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żyrardów 374.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żyrardów 374.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 970 m2 · 374.00 m2 Dom na sprzedaż Żyrardów

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żyrardów 374.00m2

Żyrardów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sulejówek 157.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sulejówek 157.00m2

ul. Trakt Brzeski zab. bliźniacza · działka: 157 m2 · 157.00 m2 Dom na sprzedaż Sulejówek

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 854 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sulejówek 157.00m2
Trakt Brzeski
Sulejówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ojrzanów 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ojrzanów 220.00m2

zab. bliźniacza · działka: 22 800 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Ojrzanów

brak oceny

2 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ojrzanów 220.00m2

Ojrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 96.70m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 96.70m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 96.70 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 96.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tarczyn 369.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tarczyn 369.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 21 000 m2 · 369.00 m2 Dom na sprzedaż Tarczyn

brak oceny

1 189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tarczyn 369.00m2

Tarczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 330.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 330.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 554 m2 · 330.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 330.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sulejówek 236.83m2, dom na sprzedaż

Dom Sulejówek 236.83m2

Miłosna zab. wolnostojąca · działka: 1 082 m2 · 236.83 m2 Dom na sprzedaż Sulejówek

brak oceny

990 992 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sulejówek 236.83m2

Sulejówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowa Wola 91.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowa Wola 91.00m2

zab. bliźniacza · działka: 146 m2 · 91.00 m2 Dom na sprzedaż Nowa Wola

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 637 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowa Wola 91.00m2

Nowa Wola,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy