zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Warszawa 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 100.00m2

Włochy działka: 1 092 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 100.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzVhLzAxYjU1YWIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Milanówek 320.00m2, dom na sprzedaż

Dom Milanówek 320.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 810 m2 · 320.00 m2 Dom na sprzedaż Milanówek

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 906 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Milanówek 320.00m2

Milanówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRmLzAxYjQ0ZjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 410.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 410.00m2

Mokotów/Służew zab. bliźniacza · działka: 357 m2 · 410.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 366 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 410.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRlLzAxYjQ0ZWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pruszków 425.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pruszków 425.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 437 m2 · 425.00 m2 Dom na sprzedaż Pruszków

9.99

1 560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 671 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pruszków 425.00m2

Pruszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRlLzAxYjQ0ZWQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 170.00m2

Praga Południe/Saska Kępa zab. wolnostojąca · działka: 200 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 170.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Józefosław 285.00m2, dom na sprzedaż

Dom Józefosław 285.00m2

zab. szeregowa · działka: 358 m2 · 285.00 m2 Dom na sprzedaż Józefosław

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 825 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Józefosław 285.00m2

Józefosław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczno 470.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczno 470.00m2

Chyliczki zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 470.00 m2 Dom na sprzedaż Piaseczno

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 170 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Piaseczno 470.00m2

Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczno 440.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczno 440.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 700 m2 · 440.00 m2 Dom na sprzedaż Piaseczno

brak oceny

2 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Piaseczno 440.00m2

Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 290.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 290.00m2

Ursynów, ul. Chłapowskiego zab. bliźniacza · działka: 651 m2 · 290.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 290.00m2
Chłapowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 207.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 207.00m2

Ursynów zab. bliźniacza · działka: 220 m2 · 207.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 207.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tarczyn 1 187.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tarczyn 1 187.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 412 m2 · 1 187.00 m2 Dom na sprzedaż Tarczyn

9.99

9 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 340 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Tarczyn 1 187.00m2

Tarczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNkLzAxYjkzZDQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 209.87m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 209.87m2

zab. wolnostojąca · działka: 922 m2 · 209.87 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 342 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 209.87m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 235.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 235.00m2

Wesoła zab. wolnostojąca · działka: 1 813 m2 · 235.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 235.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M4LzAxYjdjOGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Urle 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Urle 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 336 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Urle

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Urle 120.00m2

Urle,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sękocin Stary 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sękocin Stary 110.00m2

ul. Sękocińska zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Sękocin Stary

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sękocin Stary 110.00m2
Sękocińska
Sękocin Stary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Milew 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Milew 250.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 070 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Milew

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 360 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Milew 250.00m2

Milew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wistka 190.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wistka 190.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 100 m2 · 190.00 m2 Dom na sprzedaż Wistka

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 837 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wistka 190.00m2

Wistka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjM4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ustanów 550.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ustanów 550.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 000 m2 · 550.00 m2 Dom na sprzedaż Ustanów

brak oceny

3 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 091 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ustanów 550.00m2

Ustanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zalesie Górne 317.50m2, dom na sprzedaż

Dom Zalesie Górne 317.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 969 m2 · 317.50 m2 Dom na sprzedaż Zalesie Górne

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 134 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zalesie Górne 317.50m2

Zalesie Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 148.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 148.00m2

Ursynów/Imielin, ul. Wodzirejów zab. szeregowa · działka: 139 m2 · 148.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 057 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 148.00m2
Wodzirejów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Falenty 114.00m2, dom na sprzedaż

Dom Falenty 114.00m2

zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 114.00 m2 Dom na sprzedaż Falenty

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 272 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Falenty 114.00m2

Falenty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazy 131.02m2, dom na sprzedaż

Dom Łazy 131.02m2

zab. bliźniacza · działka: 287 m2 · 131.02 m2 Dom na sprzedaż Łazy

9.99

989 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 548 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łazy 131.02m2

Łazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzExLzAxYjkxMTE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazy 153.71m2, dom na sprzedaż

Dom Łazy 153.71m2

zab. bliźniacza · działka: 321 m2 · 153.71 m2 Dom na sprzedaż Łazy

9.99

1 145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 449 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łazy 153.71m2

Łazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIxLzAxYjkyMWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Marki 147.00m2, dom na sprzedaż

Dom Marki 147.00m2

zab. bliźniacza · działka: 306 m2 · 147.00 m2 Dom na sprzedaż Marki

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 837 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Marki 147.00m2

Marki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy