zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 6

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Podgórzyce 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Podgórzyce 168.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 852 m2 · 168.00 m2 Dom na sprzedaż Podgórzyce

brak oceny

740 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 405 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Podgórzyce 168.00m2

Podgórzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pomiechówek 86.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pomiechówek 86.00m2

działka: 300 m2 · 86.00 m2 Dom na sprzedaż Pomiechówek

brak oceny

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 395 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pomiechówek 86.00m2

Pomiechówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 200.00m2

Targówek/Bródno, ul. Ostródzka zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 200.00m2
Ostródzka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 220.00m2

Ursynów działka: 178 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 220.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cekanowo 262.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cekanowo 262.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 254 m2 · 262.00 m2 Dom na sprzedaż Cekanowo

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 542 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cekanowo 262.00m2

Cekanowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Anielin 134.00m2, dom na sprzedaż

Dom Anielin 134.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 700 m2 · 134.00 m2 Dom na sprzedaż Anielin

brak oceny

393 763 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 939 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Anielin 134.00m2

Anielin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJlLzAxYmEyZTE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Laski 219.00m2, dom na sprzedaż

Dom Laski 219.00m2

ul. Z. Sokołowskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 250 m2 · 219.00 m2 Dom na sprzedaż Laski

brak oceny

2 720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Laski 219.00m2
Z. Sokołowskiego
Laski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kępa Polska 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kępa Polska 250.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 298 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Kępa Polska

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kępa Polska 250.00m2

Kępa Polska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kępa Kiełpińska 96.95m2, dom na sprzedaż

Dom Kępa Kiełpińska 96.95m2

działka: 373 m2 · 96.95 m2 Dom na sprzedaż Kępa Kiełpińska

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 077 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kępa Kiełpińska 96.95m2

Kępa Kiełpińska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExM2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kępa Kiełpińska 96.95m2, dom na sprzedaż

Dom Kępa Kiełpińska 96.95m2

działka: 372 m2 · 96.95 m2 Dom na sprzedaż Kępa Kiełpińska

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 077 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kępa Kiełpińska 96.95m2

Kępa Kiełpińska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExM2UzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łomianki 153.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łomianki 153.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 386 m2 · 153.00 m2 Dom na sprzedaż Łomianki

brak oceny

1 445 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łomianki 153.00m2

Łomianki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 307.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 307.00m2

działka: 100 m2 · 307.00 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

brak oceny

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grodzisk Mazowiecki 307.00m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kozery 202.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kozery 202.00m2

działka: 1 400 m2 · 202.00 m2 Dom na sprzedaż Kozery

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 426 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kozery 202.00m2

Kozery,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 92.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 92.00m2

Wawer/Las działka: 31 m2 · 92.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 089 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 837 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 92.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Biała Góra 195.00m2, dom na sprzedaż

Dom Biała Góra 195.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 195.00 m2 Dom na sprzedaż Biała Góra

9.99

449 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 307 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Biała Góra 195.00m2

Biała Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q5LzAxYjdkOWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żyrardów 192.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żyrardów 192.00m2

ul. Wojska Polskiego zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 192.00 m2 Dom na sprzedaż Żyrardów

9.99

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żyrardów 192.00m2
Wojska Polskiego
Żyrardów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 177.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 177.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 800 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 177.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 257.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 257.00m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 440 m2 · 257.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 728 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 257.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grójec 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grójec 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 459 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Grójec

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grójec 200.00m2

Grójec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konstancin-Jeziorna 1 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konstancin-Jeziorna 1 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 9 296 m2 · 1 150.00 m2 Dom na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

brak oceny

25 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 739 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Konstancin-Jeziorna 1 150.00m2

Konstancin-Jeziorna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzyborów 129.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzyborów 129.00m2

zab. bliźniacza · działka: 480 m2 · 129.00 m2 Dom na sprzedaż Międzyborów

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzyborów 129.00m2

Międzyborów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cupel 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cupel 130.00m2

ul. Arciechowska zab. wolnostojąca · działka: 4 800 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Cupel

brak oceny

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 077 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cupel 130.00m2
Arciechowska
Cupel,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piastów 98.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piastów 98.00m2

ul. H. Wieniawskiego zab. bliźniacza · działka: 50 m2 · 98.00 m2 Dom na sprzedaż Piastów

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Piastów 98.00m2
H. Wieniawskiego
Piastów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExMzU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 1 050 m2 · 224.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExMzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy