zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Warszawa 173.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 173.00m2

Wesoła/Stara Miłosna, ul. Mazowiecka (Wesoła) zab. szeregowa · działka: 295 m2 · 173.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 173.00m2
Mazowiecka (Wesoła)
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pogroszew 146.93m2, dom na sprzedaż

Dom Pogroszew 146.93m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 146.93 m2 Dom na sprzedaż Pogroszew

brak oceny

1 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 895 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pogroszew 146.93m2

Pogroszew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siedliska 164.40m2, dom na sprzedaż

Dom Siedliska 164.40m2

zab. bliźniacza · działka: 504 m2 · 164.40 m2 Dom na sprzedaż Siedliska

9.99

1 618 920 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 847 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siedliska 164.40m2

Siedliska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JlLzAxYjliZWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Osowiec 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Osowiec 130.00m2

zab. bliźniacza · działka: 800 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Osowiec

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 462 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Osowiec 130.00m2

Osowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQwLzAxYjc0MDRjXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 143.30m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 143.30m2

zab. szeregowa · działka: 216 m2 · 143.30 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 676 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grodzisk Mazowiecki 143.30m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzU1LzAxYjY1NTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Raszyn 322.00m2, dom na sprzedaż

Dom Raszyn 322.00m2

zab. bliźniacza · działka: 131 m2 · 322.00 m2 Dom na sprzedaż Raszyn

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 037 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Raszyn 322.00m2

Raszyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzNlLzAxYjUzZTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Podolszyn 155.90m2, dom na sprzedaż

Dom Podolszyn 155.90m2

zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 155.90 m2 Dom na sprzedaż Podolszyn

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 275 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Podolszyn 155.90m2

Podolszyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 1 892.03m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 1 892.03m2

Włochy, ul. Techników działka: 2 005 m2 · 1 892.03 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

17 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 985 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 1 892.03m2
Techników
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzQ3XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazy 340.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazy 340.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 12 500 m2 · 340.00 m2 Dom na sprzedaż Łazy

9.99

12 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 294 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łazy 340.00m2

Łazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzFjXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stara Wieś 275.80m2, dom na sprzedaż

Dom Stara Wieś 275.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 109 m2 · 275.80 m2 Dom na sprzedaż Stara Wieś

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stara Wieś 275.80m2

Stara Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MjA4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Reguły 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Reguły 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 833 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Reguły

9.99

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Reguły 220.00m2

Reguły,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zamienie 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zamienie 180.00m2

działka: 352 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Zamienie

9.99

1 620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zamienie 180.00m2

Zamienie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUxLzAxYjQ1MWQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 275.00m2

Ursus/Gołąbki działka: 229 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 275.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2MyLzAxYjhjMmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szeligi 176.91m2, dom na sprzedaż

Dom Szeligi 176.91m2

zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 176.91 m2 Dom na sprzedaż Szeligi

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 892 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szeligi 176.91m2

Szeligi,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRmLzAxYjQ0ZmU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 100.00m2

Włochy działka: 1 092 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 100.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzVhLzAxYjU1YWIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Milanówek 320.00m2, dom na sprzedaż

Dom Milanówek 320.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 810 m2 · 320.00 m2 Dom na sprzedaż Milanówek

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 906 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Milanówek 320.00m2

Milanówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRmLzAxYjQ0ZjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 410.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 410.00m2

Mokotów/Służew zab. bliźniacza · działka: 357 m2 · 410.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 366 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 410.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRlLzAxYjQ0ZWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pruszków 425.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pruszków 425.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 437 m2 · 425.00 m2 Dom na sprzedaż Pruszków

9.99

1 560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 671 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pruszków 425.00m2

Pruszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRlLzAxYjQ0ZWQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 170.00m2

Praga Południe/Saska Kępa zab. wolnostojąca · działka: 200 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 170.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Józefosław 285.00m2, dom na sprzedaż

Dom Józefosław 285.00m2

zab. szeregowa · działka: 358 m2 · 285.00 m2 Dom na sprzedaż Józefosław

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 825 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Józefosław 285.00m2

Józefosław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczno 470.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczno 470.00m2

Chyliczki zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 470.00 m2 Dom na sprzedaż Piaseczno

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 170 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Piaseczno 470.00m2

Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczno 440.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczno 440.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 700 m2 · 440.00 m2 Dom na sprzedaż Piaseczno

brak oceny

2 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Piaseczno 440.00m2

Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 290.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 290.00m2

Ursynów, ul. Chłapowskiego zab. bliźniacza · działka: 651 m2 · 290.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 290.00m2
Chłapowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 207.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 207.00m2

Ursynów zab. bliźniacza · działka: 220 m2 · 207.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 207.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy