zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 26

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Niepołomice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 559 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 100.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2VlXzI5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świątniki Górne 167.78m2, dom na sprzedaż

Dom Świątniki Górne 167.78m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 167.78 m2 Dom na sprzedaż Świątniki Górne

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 073 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Świątniki Górne 167.78m2

Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Olszówka 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Olszówka 155.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 150 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Olszówka

brak oceny

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 452 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Olszówka 155.00m2

Olszówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelków 202.80m2, dom na sprzedaż

Dom Zelków 202.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 202.80 m2 Dom na sprzedaż Zelków

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zelków 202.80m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lubień 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lubień 60.00m2

działka: 600 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Lubień

9.99

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 083 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Lubień 60.00m2

Lubień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rabka-Zdrój 406.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rabka-Zdrój 406.00m2

działka: 5 500 m2 · 406.00 m2 Dom na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 172 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rabka-Zdrój 406.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łuczyce 114.77m2, dom na sprzedaż

Dom Łuczyce 114.77m2

zab. bliźniacza · działka: 215 m2 · 114.77 m2 Dom na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 310 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łuczyce 114.77m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łuczyce 114.77m2, dom na sprzedaż

Dom Łuczyce 114.77m2

zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 114.77 m2 Dom na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 572 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łuczyce 114.77m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 105.16m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 105.16m2

zab. bliźniacza · działka: 171 m2 · 105.16 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 218 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 105.16m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krościenko nad Dunajcem 125.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krościenko nad Dunajcem 125.00m2

zab. szeregowa · działka: 372 m2 · 125.00 m2 Dom na sprzedaż Krościenko nad Dunajcem

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 440 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krościenko nad Dunajcem 125.00m2

Krościenko nad Dunajcem,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 186.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 186.00m2

działka: 850 m2 · 186.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 452 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 186.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 157.31m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 157.31m2

zab. wolnostojąca · działka: 445 m2 · 157.31 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 396 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 157.31m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skawa 281.60m2, dom na sprzedaż

Dom Skawa 281.60m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 362 m2 · 281.60 m2 Dom na sprzedaż Skawa

9.99

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 089 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Skawa 281.60m2

Skawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhlLzAxYjg4ZTFiXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 187.80m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 187.80m2

Wzgórza Krzesławickie zab. wolnostojąca · działka: 855 m2 · 187.80 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 716 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 187.80m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlnica 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlnica 88.00m2

zab. bliźniacza · działka: 207 m2 · 88.00 m2 Dom na sprzedaż Modlnica

brak oceny

947 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 761 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlnica 88.00m2

Modlnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelków 98.91m2, dom na sprzedaż

Dom Zelków 98.91m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 817 m2 · 98.91 m2 Dom na sprzedaż Zelków

brak oceny

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 941 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zelków 98.91m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 245.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 245.00m2

Grzegórzki/Olsza zab. wolnostojąca · działka: 339 m2 · 245.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 388 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 245.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODc4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łyszkowice 220.20m2, dom na sprzedaż

Dom Łyszkowice 220.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 18 248 m2 · 220.20 m2 Dom na sprzedaż Łyszkowice

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 087 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łyszkowice 220.20m2

Łyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łapanów 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapanów 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Łapanów

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 643 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łapanów 140.00m2

Łapanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bochnia 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bochnia 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Bochnia

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 643 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bochnia 140.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kobylec 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kobylec 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Kobylec

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 643 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kobylec 140.00m2

Kobylec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.00m2

Swoszowice zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 260.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kościelisko 910.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kościelisko 910.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 910 m2 · 910.00 m2 Dom na sprzedaż Kościelisko

9.99

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 647 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kościelisko 910.00m2

Kościelisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzIwLzAxYjgyMDk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bogdanówka 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bogdanówka 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Bogdanówka

brak oceny

1 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 824 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bogdanówka 170.00m2

Bogdanówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy