zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 24

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Krzyszkowice 173.29m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 173.29m2

zab. bliźniacza · działka: 264 m2 · 173.29 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 328 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzyszkowice 173.29m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 108.70m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 108.70m2

zab. bliźniacza · działka: 353 m2 · 108.70 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 065 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 798 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 108.70m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 108.70m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 108.70m2

zab. bliźniacza · działka: 372 m2 · 108.70 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 108.70m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 225 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 223 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rzyki 243.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rzyki 243.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 479 m2 · 243.00 m2 Dom na sprzedaż Rzyki

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rzyki 243.00m2

Rzyki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q2LzAxYjhkNjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Murzasichle 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Murzasichle 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 850 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Murzasichle

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Murzasichle 100.00m2

Murzasichle,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWJmXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakopane 322.50m2, dom na sprzedaż

Dom Zakopane 322.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 867 m2 · 322.50 m2 Dom na sprzedaż Zakopane

brak oceny

1 780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 519 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zakopane 322.50m2

Zakopane,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobra 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobra 260.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 700 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Dobra

9.99

2 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 842 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dobra 260.00m2

Dobra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 246.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 246.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 246.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 927 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 246.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grzechynia 185.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grzechynia 185.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 338 m2 · 185.00 m2 Dom na sprzedaż Grzechynia

brak oceny

1 580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 541 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grzechynia 185.00m2

Grzechynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2E0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 232 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 017 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Grębałów zab. bliźniacza · działka: 408 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 120.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 103.12m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 103.12m2

zab. bliźniacza · działka: 164 m2 · 103.12 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 142 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 103.12m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 103.12m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 103.12m2

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 142 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 103.12m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Grębałów zab. bliźniacza · działka: 450 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 120.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 210 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 103.03m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 103.03m2

zab. wolnostojąca · działka: 368 m2 · 103.03 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 123 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 103.03m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wilków 167.96m2, dom na sprzedaż

Dom Wilków 167.96m2

zab. wolnostojąca · działka: 370 m2 · 167.96 m2 Dom na sprzedaż Wilków

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 679 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wilków 167.96m2

Wilków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sławkowice 107.25m2, dom na sprzedaż

Dom Sławkowice 107.25m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 107.25 m2 Dom na sprzedaż Sławkowice

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sławkowice 107.25m2

Sławkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczodrkowice 160.70m2, dom na sprzedaż

Dom Szczodrkowice 160.70m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 160.70 m2 Dom na sprzedaż Szczodrkowice

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 023 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczodrkowice 160.70m2

Szczodrkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 181.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 181.50m2

Zwierzyniec/Bielany zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 181.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 612 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 181.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2U2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 420.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 420.00m2

Stare Miasto, ul. Grodzka działka: 150 m2 · 420.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

9 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 420.00m2
Grodzka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 94.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 94.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy