zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Paszkówka 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Paszkówka 146.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 146.50 m2 Dom na sprzedaż Paszkówka

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Paszkówka 146.50m2

Paszkówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 80.00m2

ul. Radosna zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 738 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 80.00m2
Radosna
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Głogoczów 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głogoczów 208.00m2

działka: 1 000 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 519 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Głogoczów 208.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 314.70m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 314.70m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Młodzieży zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 314.70 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 352 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 314.70m2
Młodzieży
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 66.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 66.84m2

Swoszowice, ul. J. Smoleńskiego zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 66.84 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 66.84m2
J. Smoleńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 140.00m2

ul. Willowa zab. bliźniacza · działka: 461 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

1 394 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 140.00m2
Willowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 140.00m2

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 140.00m2
Willowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 140.00m2

brak oceny

1 394 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 140.00m2
Willowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlniczka 164.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlniczka 164.00m2

ul. Willowa zab. bliźniacza · działka: 461 m2 · 164.00 m2 Dom na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 537 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlniczka 164.00m2
Willowa
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Radziszów 112.00m2, dom na sprzedaż

Dom Radziszów 112.00m2

ul. Zadworze Górne zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 112.00 m2 Dom na sprzedaż Radziszów

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 839 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Radziszów 112.00m2
Zadworze Górne
Radziszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cianowice Duże 160.70m2, dom na sprzedaż

Dom Cianowice Duże 160.70m2

zab. wolnostojąca · działka: 780 m2 · 160.70 m2 Dom na sprzedaż Cianowice Duże

brak oceny

1 385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 619 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cianowice Duże 160.70m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 125.65m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 125.65m2

działka: 500 m2 · 125.65 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 125.65m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 126.11m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 126.11m2

działka: 500 m2 · 126.11 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 126.11m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 125.91m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 125.91m2

działka: 500 m2 · 125.91 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 090 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 125.91m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 125.37m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 125.37m2

działka: 500 m2 · 125.37 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 959 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 125.37m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 125.72m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 125.72m2

działka: 500 m2 · 125.72 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 125.72m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 130.26m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 130.26m2

zab. bliźniacza · działka: 507 m2 · 130.26 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 756 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Duchowna 130.26m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.82m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.82m2

działka: 300 m2 · 183.82 m2 Dom na sprzedaż Ściejowice

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ściejowice 183.82m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 130.26m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 130.26m2

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 756 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Duchowna 130.26m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.82m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.82m2

działka: 300 m2 · 183.82 m2 Dom na sprzedaż Ściejowice

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ściejowice 183.82m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.82m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.82m2

działka: 300 m2 · 183.82 m2 Dom na sprzedaż Ściejowice

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ściejowice 183.82m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.82m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.82m2

działka: 300 m2 · 183.82 m2 Dom na sprzedaż Ściejowice

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ściejowice 183.82m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 130.26m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 130.26m2

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 756 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Duchowna 130.26m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 156.63m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 156.63m2

działka: 821 m2 · 156.63 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 156.63m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy