zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Kraków 289.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 289.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi działka: 845 m2 · 289.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 289.00m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gorzków 169.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gorzków 169.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 600 m2 · 169.00 m2 Dom na sprzedaż Gorzków

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gorzków 169.00m2

Gorzków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 169.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 169.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 600 m2 · 169.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 169.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 700 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 328 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 180.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce Wielkie 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce Wielkie 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 700 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce Wielkie

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 328 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce Wielkie 180.00m2

Węgrzce Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Borek 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Borek 80.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Borek

9.99

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Borek 80.00m2

Borek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzcxLzAxYjY3MWMzXzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rzezawa 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rzezawa 80.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Rzezawa

9.99

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rzezawa 80.00m2

Rzezawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzcxLzAxYjY3MWMyXzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Limanowa 55.19m2, dom na sprzedaż

Dom Limanowa 55.19m2

działka: 1 025 m2 · 55.19 m2 Dom na sprzedaż Limanowa

brak oceny

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 607 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Limanowa 55.19m2

Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamionka Mała 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamionka Mała 60.00m2

działka: 650 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Kamionka Mała

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamionka Mała 60.00m2

Kamionka Mała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 98.63m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 98.63m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 98.63 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 98.63m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 89.91m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 89.91m2

Dębniki, ul. Skotnicka zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 89.91 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 347 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 89.91m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 88.00m2

Dębniki, ul. Skotnicka zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 88.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 88.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 88.00m2

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 88.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 88.00m2

brak oceny

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 88.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Paszkówka 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Paszkówka 146.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 146.50 m2 Dom na sprzedaż Paszkówka

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 096 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Paszkówka 146.50m2

Paszkówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Paszkówka 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Paszkówka 146.50m2

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Paszkówka 146.50m2

Paszkówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy