zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 29

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Bańska WyĹźna 401.85m2, dom na sprzedaż

Dom Bańska WyĹźna 401.85m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 039 m2 · 401.85 m2 Dom na sprzedaż Bańska WyĹźna

9.99

1 395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bańska WyĹźna 401.85m2

Bańska WyĹźna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMxLzAxYjkzMWQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 1 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 1 100.00m2

Nowa Huta/Mogiła działka: 2 933 m2 · 1 100.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

6 765 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 1 100.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA4LzAxYjkwODQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kasinka Mała 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kasinka Mała 100.00m2

działka: 1 150 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Kasinka Mała

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kasinka Mała 100.00m2

Kasinka Mała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzA4LzAxYjgwOGM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Słopnice 312.00m2, dom na sprzedaż

Dom Słopnice 312.00m2

działka: 2 000 m2 · 312.00 m2 Dom na sprzedaż Słopnice

9.99

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 288 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Słopnice 312.00m2

Słopnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tropiszów 242.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tropiszów 242.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 242.00 m2 Dom na sprzedaż Tropiszów

9.99

1 547 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 393 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Tropiszów 242.00m2

Tropiszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U5LzAxYjllOTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gorzków 192.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gorzków 192.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 540 m2 · 192.00 m2 Dom na sprzedaż Gorzków

9.99

1 580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gorzków 192.00m2

Gorzków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzegi 178.36m2, dom na sprzedaż

Dom Brzegi 178.36m2

zab. wolnostojąca · działka: 761 m2 · 178.36 m2 Dom na sprzedaż Brzegi

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 844 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Brzegi 178.36m2

Brzegi,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGRlXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kęty 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kęty 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 678 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kęty

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kęty 120.00m2

Kęty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA3LzAxYjkwNzJhXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobra 70.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobra 70.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 500 m2 · 70.00 m2 Dom na sprzedaż Dobra

9.99

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dobra 70.00m2

Dobra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FkLzAxYjhhZDg5XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gdów 74.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gdów 74.00m2

działka: 1 200 m2 · 74.00 m2 Dom na sprzedaż Gdów

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 784 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gdów 74.00m2

Gdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Głogoczów 190.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głogoczów 190.00m2

działka: 1 100 m2 · 190.00 m2 Dom na sprzedaż Głogoczów

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Głogoczów 190.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzVmLzAxYjg1ZjlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Młynne 258.00m2, dom na sprzedaż

Dom Młynne 258.00m2

działka: 1 600 m2 · 258.00 m2 Dom na sprzedaż Młynne

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Młynne 258.00m2

Młynne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzNkLzAxYjMzZDhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 177.10m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 177.10m2

Prądnik Biały/Tonie zab. bliźniacza · działka: 387 m2 · 177.10 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 792 361 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 177.10m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mogilany 128.90m2, dom na sprzedaż

Dom Mogilany 128.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 660 m2 · 128.90 m2 Dom na sprzedaż Mogilany

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mogilany 128.90m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Masłomiąca 155.82m2, dom na sprzedaż

Dom Masłomiąca 155.82m2

zab. wolnostojąca · działka: 456 m2 · 155.82 m2 Dom na sprzedaż Masłomiąca

9.99

1 180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 573 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Masłomiąca 155.82m2

Masłomiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Morawczyna 486.00m2, dom na sprzedaż

Dom Morawczyna 486.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 607 m2 · 486.00 m2 Dom na sprzedaż Morawczyna

9.99

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Morawczyna 486.00m2

Morawczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Leśnica 143.00m2, dom na sprzedaż

Dom Leśnica 143.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 529 m2 · 143.00 m2 Dom na sprzedaż Leśnica

9.99

1 459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Leśnica 143.00m2

Leśnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjhlXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 127.75m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 127.75m2

zab. wolnostojąca · działka: 340 m2 · 127.75 m2 Dom na sprzedaż Bibice

9.99

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 734 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bibice 127.75m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Białka Tatrzańska 390.00m2, dom na sprzedaż

Dom Białka Tatrzańska 390.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 006 m2 · 390.00 m2 Dom na sprzedaż Białka Tatrzańska

9.99

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 872 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Białka Tatrzańska 390.00m2

Białka Tatrzańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2Q5LzAxYjZkOWY4XzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łapsze Niżne 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapsze Niżne 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 473 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Łapsze Niżne

9.99

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 542 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łapsze Niżne 240.00m2

Łapsze Niżne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2U3LzAxYjdlNzE3XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grywałd 756.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grywałd 756.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 133 m2 · 756.00 m2 Dom na sprzedaż Grywałd

9.99

3 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 159 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grywałd 756.00m2

Grywałd,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y0LzAxYjRmNDUxXzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Białka Tatrzańska 1 017.00m2, dom na sprzedaż

Dom Białka Tatrzańska 1 017.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 189 m2 · 1 017.00 m2 Dom na sprzedaż Białka Tatrzańska

9.99

6 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 784 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Białka Tatrzańska 1 017.00m2

Białka Tatrzańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzczLzAxYjg3M2FkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakopane 1 309.89m2, dom na sprzedaż

Dom Zakopane 1 309.89m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 234 m2 · 1 309.89 m2 Dom na sprzedaż Zakopane

9.99

12 915 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 860 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zakopane 1 309.89m2

Zakopane,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYmViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mogilany 190.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mogilany 190.00m2

ul. Parkowe Wzgórze zab. bliźniacza · działka: 362 m2 · 190.00 m2 Dom na sprzedaż Mogilany

9.99

2 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 842 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mogilany 190.00m2
Parkowe Wzgórze
Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy