zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 37

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Bieżanów-Prokocim

Sortuj:
Dom Mogilany 131.50m2, dom na sprzedaż

Dom Mogilany 131.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 660 m2 · 131.50 m2 Dom na sprzedaż Mogilany

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 985 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mogilany 131.50m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZjhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Golkowice 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Golkowice 130.00m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Golkowice

9.99

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Golkowice 130.00m2

Golkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 147.50m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 147.50m2

Grabówki zab. wolnostojąca · działka: 400 m2 · 147.50 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 147.50m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZjhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 202.19m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 202.19m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 032 m2 · 202.19 m2 Dom na sprzedaż Mników

9.99

2 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mników 202.19m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzI4LzAxYjIyOGYzXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 173.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 173.00m2

ul. Pociągów Pancernych zab. wolnostojąca · działka: 500 m2 · 173.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 821 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 173.00m2
Pociągów Pancernych
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYyLzAxYjk2MmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 321.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 321.00m2

Nowa Huta, ul. Drożyska zab. wolnostojąca · działka: 1 239 m2 · 321.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 321.00m2
Drożyska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAwLzAxYjkwMDYzXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 321.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 321.00m2

9.99

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 321.00m2
Drożyska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAwLzAxYjkwMDYyXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Owczary 192.00m2, dom na sprzedaż

Dom Owczary 192.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 250 m2 · 192.00 m2 Dom na sprzedaż Owczary

9.99

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 688 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Owczary 192.00m2

Owczary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYxLzAxYjk2MWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 74.40m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 74.40m2

zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 74.40 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

9.99

747 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 040 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzyszkowice 74.40m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzVlLzAxYjk1ZWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 112.35m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.35m2

Dębniki/Sidzina, ul. Z. Nałkowskiej działka: 25 m2 · 112.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 002 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 112.35m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUwLzAxYjk1MDY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zator 550.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zator 550.00m2

działka: 825 m2 · 550.00 m2 Dom na sprzedaż Zator

9.99

1 395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 536 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zator 550.00m2

Zator,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRlLzAxYjk0ZWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kobylec 122.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kobylec 122.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 122.00 m2 Dom na sprzedaż Kobylec

9.99

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 557 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kobylec 122.00m2

Kobylec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRkLzAxYjk0ZDZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kochanów 450.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kochanów 450.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 600 m2 · 450.00 m2 Dom na sprzedaż Kochanów

9.99

5 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kochanów 450.00m2

Kochanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2NhLzAxYjdjYWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Mników

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mników 140.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzZiLzAxYjY2YmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balice 122.57m2, dom na sprzedaż

Dom Balice 122.57m2

zab. wolnostojąca · działka: 281 m2 · 122.57 m2 Dom na sprzedaż Balice

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Balice 122.57m2

Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0M2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balice 122.57m2, dom na sprzedaż

Dom Balice 122.57m2

zab. wolnostojąca · działka: 331 m2 · 122.57 m2 Dom na sprzedaż Balice

9.99

1 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 933 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Balice 122.57m2

Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0M2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 128.51m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 128.51m2

Zwierzyniec/Olszanica zab. wolnostojąca · działka: 354 m2 · 128.51 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 485 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 128.51m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0M2YwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 127.62m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 127.62m2

Nowa Huta/Branice zab. bliźniacza · działka: 282 m2 · 127.62 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 022 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 127.62m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0M2VmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 105.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 400 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 105.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBkLzAxYjkwZDk0XzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 105.00m2

zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 105.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBkLzAxYjkwZDkyXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Targowisko 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Targowisko 105.00m2

zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Targowisko

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Targowisko 105.00m2

Targowisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBkLzAxYjkwZDkzXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Klęczany 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Klęczany 90.00m2

działka: 5 000 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Klęczany

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 778 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Klęczany 90.00m2

Klęczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNlLzAxYjkzZTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Osieczany 145.60m2, dom na sprzedaż

Dom Osieczany 145.60m2

działka: 1 500 m2 · 145.60 m2 Dom na sprzedaż Osieczany

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 989 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Osieczany 145.60m2

Osieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siepraw 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siepraw 103.00m2

działka: 1 100 m2 · 103.00 m2 Dom na sprzedaż Siepraw

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 796 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siepraw 103.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNmLzAxYjkzZjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy