zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 36

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Bieżanów-Prokocim

Sortuj:
Dom Wieliczka 132.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 132.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 132.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 132.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2YxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Golkowice 132.00m2, dom na sprzedaż

Dom Golkowice 132.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 132.00 m2 Dom na sprzedaż Golkowice

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Golkowice 132.00m2

Golkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2YwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stryszawa 189.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stryszawa 189.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 419 m2 · 189.00 m2 Dom na sprzedaż Stryszawa

9.99

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 238 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stryszawa 189.00m2

Stryszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2QyLzAxYjdkMjQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kurów 109.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kurów 109.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 11 111 m2 · 109.00 m2 Dom na sprzedaż Kurów

9.99

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 312 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kurów 109.00m2

Kurów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2E2LzAxYjdhNjA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 123.30m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 123.30m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 123.30 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 340 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 873 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 123.30m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 107.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 107.00m2

Nowa Huta zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 107.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

962 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 107.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bochnia 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bochnia 135.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Bochnia

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bochnia 135.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg4LzAxYjk4ODVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 135.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 10 000 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 135.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg4LzAxYjk4ODViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nieszkowice Małe 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nieszkowice Małe 135.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Nieszkowice Małe

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Nieszkowice Małe 135.00m2

Nieszkowice Małe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg4LzAxYjk4ODVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bębło 79.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bębło 79.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 930 m2 · 79.00 m2 Dom na sprzedaż Bębło

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 114 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bębło 79.00m2

Bębło,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dojazdów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dojazdów 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Dojazdów

9.99

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dojazdów 200.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Januszowice 279.00m2, dom na sprzedaż

Dom Januszowice 279.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 120 m2 · 279.00 m2 Dom na sprzedaż Januszowice

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 018 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Januszowice 279.00m2

Januszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cianowice Duże 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cianowice Duże 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 200 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Cianowice Duże

9.99

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Cianowice Duże 200.00m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stara Wieś 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stara Wieś 110.00m2

działka: 1 357 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Stara Wieś

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stara Wieś 110.00m2

Stara Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kobylany 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kobylany 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 600 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Kobylany

9.99

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 933 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kobylany 150.00m2

Kobylany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobranowice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobranowice 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Dobranowice

9.99

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dobranowice 220.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdkLzAxYjk3ZDA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Głogoczów 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głogoczów 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 086 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Głogoczów

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 538 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Głogoczów 130.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3Y2ZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łapanów 166.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapanów 166.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 479 m2 · 166.00 m2 Dom na sprzedaż Łapanów

9.99

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 373 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łapanów 166.00m2

Łapanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdkLzAxYjk3ZDA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 190.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 190.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Wyżynna zab. wolnostojąca · działka: 478 m2 · 190.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 789 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Dom Kraków 190.00m2
Wyżynna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3Y2ZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Karniowice 262.00m2, dom na sprzedaż

Dom Karniowice 262.00m2

ul. Słoneczna działka: 3 700 m2 · 262.00 m2 Dom na sprzedaż Karniowice

9.99

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 721 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Karniowice 262.00m2
Słoneczna
Karniowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3Y2ZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wilczyce 190.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wilczyce 190.00m2

działka: 935 m2 · 190.00 m2 Dom na sprzedaż Wilczyce

9.99

1 325 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 974 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wilczyce 190.00m2

Wilczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNmLzAxYjkzZmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chorowice 122.73m2, dom na sprzedaż

Dom Chorowice 122.73m2

zab. wolnostojąca · działka: 816 m2 · 122.73 m2 Dom na sprzedaż Chorowice

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 370 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Chorowice 122.73m2

Chorowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUzLzAxYjk1MzY1XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Błonie 273.00m2, dom na sprzedaż

Dom Błonie 273.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 950 m2 · 273.00 m2 Dom na sprzedaż Błonie

9.99

2 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Błonie 273.00m2

Błonie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q4LzAxYjhkOGE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 345 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcwLzAxYjk3MDZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy