zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Lusina, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Lusina

Sortuj:
Dom Lusina 89.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 89.00m2

zab. bliźniacza · działka: 270 m2 · 89.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 89.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 89.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 89.00m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 89.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

1 018 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 443 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 89.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 170.00m2

ul. Spacerowa działka: 1 000 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

2 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 170.00m2
Spacerowa
Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 243.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 243.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 243.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

9.99

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 934 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Lusina 243.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 178.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 575 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 831 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Lusina 178.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZGFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 165.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 165.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 165.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

9.99

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Lusina 165.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1Lzg0LzAxYjU4NDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy