zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Krzeszowice, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Krzeszowice

Sortuj:
Dom Krzeszowice 313.49m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszowice 313.49m2

ul. Żbicka zab. wolnostojąca · działka: 1 592 m2 · 313.49 m2 Dom na sprzedaż Krzeszowice

brak oceny

1 540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 912 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzeszowice 313.49m2
Żbicka
Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszowice 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszowice 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 500 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Krzeszowice

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzeszowice 140.00m2

Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzliLzAxYjY5YjhkXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszowice 190.50m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszowice 190.50m2

ul. Żbicka zab. wolnostojąca · działka: 1 199 m2 · 190.50 m2 Dom na sprzedaż Krzeszowice

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzeszowice 190.50m2
Żbicka
Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszowice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszowice 100.00m2

os. Centrum, ul. Wąska działka: 209 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Krzeszowice

9.99

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzeszowice 100.00m2
Wąska
Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzVmLzAxYjg1ZmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy