zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kraków, - Strona 8

Domy na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Dom Kraków 138.75m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 138.75m2

Wzgórza Krzesławickie/Grębałów zab. wolnostojąca · działka: 350 m2 · 138.75 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 532 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 138.75m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 200.00m2

Dębniki/Tyniec zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

2.5

1 460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
2.5
Dom Kraków 200.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzJmLzAxYjkyZjhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 145.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 145.00m2

Dębniki/Sidzina zab. bliźniacza · działka: 345 m2 · 145.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 145.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMmY3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 200.00m2

Bieżanów-Prokocim zab. wolnostojąca · działka: 660 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 200.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdiLzAxYjk3YmE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 270.00m2

Zwierzyniec, ul. Pod Sikornikiem zab. wolnostojąca · działka: 4 585 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

4 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 270.00m2
Pod Sikornikiem
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VjLzAxYjhlY2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 560.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 560.00m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Niebyła zab. wolnostojąca · działka: 30 m2 · 560.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 964 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 560.00m2
Niebyła
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 692.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 692.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Sielska zab. wolnostojąca · działka: 5 063 m2 · 692.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

11 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 896 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 692.00m2
Sielska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2MyLzAxYjhjMmQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 180.00m2

Swoszowice/Opatkowice zab. wolnostojąca · działka: 512 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 722 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 180.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IyLzAxYjliMmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 240.00m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie zab. wolnostojąca · działka: 613 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 208 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 240.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk1LzAxYjk5NTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 200.00m2

Swoszowice/Opatkowice zab. wolnostojąca · działka: 633 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 200.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MmE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 90.00m2

Nowa Huta/Wolica zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 322 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 90.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkwLzAxYjk5MDdiXzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 132.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 132.00m2

Swoszowice, ul. Golkowicka zab. bliźniacza · działka: 650 m2 · 132.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 132.00m2
Golkowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 123.30m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 123.30m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 123.30 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 340 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 873 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 123.30m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 107.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 107.00m2

Nowa Huta zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 107.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

962 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 107.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 321.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 321.00m2

Nowa Huta, ul. Drożyska zab. wolnostojąca · działka: 1 239 m2 · 321.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 321.00m2
Drożyska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAwLzAxYjkwMDYzXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 321.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 321.00m2

9.99

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 321.00m2
Drożyska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAwLzAxYjkwMDYyXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 112.35m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.35m2

Dębniki/Sidzina, ul. Z. Nałkowskiej działka: 25 m2 · 112.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 002 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 112.35m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUwLzAxYjk1MDY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 128.51m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 128.51m2

Zwierzyniec/Olszanica zab. wolnostojąca · działka: 354 m2 · 128.51 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 485 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 128.51m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0M2YwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 127.62m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 127.62m2

Nowa Huta/Branice zab. bliźniacza · działka: 282 m2 · 127.62 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 022 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 127.62m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0M2VmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 112.73m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.73m2

Dębniki/Sidzina, ul. Z. Nałkowskiej zab. szeregowa · działka: 106 m2 · 112.73 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 782 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 112.73m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q0LzAxYjhkNDQ4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 271.76m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 271.76m2

Zwierzyniec/Przegorzały zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 271.76 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

4 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 559 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 271.76m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNmM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 173.41m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 173.41m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie zab. bliźniacza · działka: 741 m2 · 173.41 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 173.41m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiNzcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 372.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 372.00m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Niebyła zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 372.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 527 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 372.00m2
Niebyła
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2EzLzAxYjdhM2ZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 230.03m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 230.03m2

Czyżyny, ul. Nastrojowa zab. wolnostojąca · działka: 665 m2 · 230.03 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 230.03m2
Nastrojowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiN2I3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy