zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kraków, - Strona 7

Domy na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Dom Kraków 274.53m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 274.53m2

Swoszowice/Rajsko, ul. J. Osterwy zab. wolnostojąca · działka: 1 281 m2 · 274.53 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 010 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 274.53m2
J. Osterwy
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 340.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 340.00m2

Dębniki, ul. Praska zab. bliźniacza · działka: 380 m2 · 340.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 340.00m2
Praska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 284.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 284.00m2

Dębniki, ul. G. Słońskiego zab. wolnostojąca · działka: 741 m2 · 284.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 028 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 284.00m2
G. Słońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmEzXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 187.80m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 187.80m2

Wzgórza Krzesławickie zab. wolnostojąca · działka: 855 m2 · 187.80 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 716 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 187.80m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 245.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 245.00m2

Grzegórzki/Olsza zab. wolnostojąca · działka: 339 m2 · 245.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 388 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 245.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODc4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 255.39m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 255.39m2

Swoszowice, ul. Myślenicka zab. wolnostojąca · działka: 4 m2 · 255.39 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 048 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 255.39m2
Myślenicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA1LzAxYjkwNWM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.00m2

Swoszowice zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 260.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 300.00m2

Swoszowice, ul. T. Chałubińskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 245 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 300.00m2
T. Chałubińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 260.82m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.82m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Kamedulska zab. bliźniacza · działka: 251 m2 · 260.82 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 260.82m2
Kamedulska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 151.72m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 151.72m2

Swoszowice, ul. Owocowa zab. bliźniacza · działka: 3 500 m2 · 151.72 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 557 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 151.72m2
Owocowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExN2M3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 192.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 192.00m2

Dębniki/Skotniki zab. bliźniacza · działka: 450 m2 · 192.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 496 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 192.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNmMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 440.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 440.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, al. Kasztanowa zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 440.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

9 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 440.00m2
Kasztanowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzlhLzAxYjg5YWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 408.32m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 408.32m2

Zwierzyniec zab. wolnostojąca · działka: 2 450 m2 · 408.32 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

4 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 408.32m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 168.00m2

Prądnik Biały/Bronowice Wielkie, ul. Jasnogórska działka: 900 m2 · 168.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 881 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 168.00m2
Jasnogórska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwY2JjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 214.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 214.00m2

Swoszowice zab. szeregowa · działka: 250 m2 · 214.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 776 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 214.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 177.10m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 177.10m2

Prądnik Biały/Tonie zab. bliźniacza · działka: 387 m2 · 177.10 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 792 361 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 177.10m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 154.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 154.00m2

Dębniki/Pychowice, ul. Widłakowa zab. bliźniacza · działka: 535 m2 · 154.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 498 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 154.00m2
Widłakowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 350.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 350.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Władysława Łokietka działka: 500 m2 · 350.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

4 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 350.00m2
Władysława Łokietka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 250.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Goplana zab. wolnostojąca · działka: 897 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 250.00m2
Goplana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 233.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 233.00m2

Swoszowice, ul. Nad Fosą zab. wolnostojąca · działka: 2 060 m2 · 233.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 764 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 233.00m2
Nad Fosą
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNlLzAxYjczZTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 273.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 273.00m2

Dębniki, ul. A. Dobrowolskiego zab. bliźniacza · działka: 950 m2 · 273.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 273.00m2
A. Dobrowolskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 250.00m2

Dębniki/Ruczaj zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 250.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2FlLzAxYjZhZTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 411.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 411.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Przyszłości zab. wolnostojąca · działka: 837 m2 · 411.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 411.00m2
Przyszłości
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 300.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Chełmska zab. wolnostojąca · działka: 842 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

6 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 300.00m2
Chełmska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy