zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kraków, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Dom Kraków 260.82m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.82m2

Zwierzyniec, ul. Kamedulska zab. bliźniacza · działka: 251 m2 · 260.82 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 260.82m2
Kamedulska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 101.05m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.05m2

Dębniki/Tyniec, ul. Podgórki Tynieckie zab. bliźniacza · działka: 1 900 m2 · 101.05 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 511 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 101.05m2
Podgórki Tynieckie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 159.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 159.00m2

Zwierzyniec/Olszanica, ul. J. Majówny działka: 354 m2 · 159.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 327 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 159.00m2
J. Majówny
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 123.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 123.00m2

Nowa Huta, ul. Igołomska zab. bliźniacza · działka: 440 m2 · 123.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 065 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 123.00m2
Igołomska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 123.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 123.00m2

Nowa Huta, ul. Igołomska zab. bliźniacza · działka: 260 m2 · 123.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 902 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 123.00m2
Igołomska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 150.00m2

Bronowice, ul. P. Brzezińskiego działka: 140 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 150.00m2
P. Brzezińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 220.00m2

Swoszowice/Wróblowice, ul. Myślenicka działka: 3 197 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 773 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 220.00m2
Myślenicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 300.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Płaszowska zab. wolnostojąca · działka: 892 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 300.00m2
Płaszowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 269.60m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 269.60m2

Wzgórza Krzesławickie/Grębałów, ul. K. Darwina działka: 882 m2 · 269.60 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 083 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 269.60m2
K. Darwina
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 343.60m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 343.60m2

Prądnik Biały, ul. Gaik zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 343.60 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 276 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 343.60m2
Gaik
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 129.20m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 129.20m2

Dębniki zab. wolnostojąca · działka: 1 050 m2 · 129.20 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 254 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 129.20m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ3LzAxYjk0N2I1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 220.00m2

Swoszowice, ul. Poronińska zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 220.00m2
Poronińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Nowosądecka działka: 500 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 260.00m2
Nowosądecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 170.00m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. Poronińska zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 170.00m2
Poronińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2NiLzAxYjdjYjIxXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 314.70m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 314.70m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Młodzieży zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 314.70 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 352 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 314.70m2
Młodzieży
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 66.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 66.84m2

Swoszowice, ul. J. Smoleńskiego zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 66.84 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 66.84m2
J. Smoleńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 270.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Powstańców Wielkopolskich zab. szeregowa · działka: 460 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 888 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 270.00m2
Powstańców Wielkopolskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 89.09m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 89.09m2

Bieżanów-Prokocim, ul. F. Zolla zab. bliźniacza · działka: 287 m2 · 89.09 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 663 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 89.09m2
F. Zolla
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 143.48m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 143.48m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 249 m2 · 143.48 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 594 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 143.48m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 153.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 153.78m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 297 m2 · 153.78 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 153.78m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2Q2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 383 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 042 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.00m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2Q1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 159.45m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 159.45m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 386 m2 · 159.45 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 599 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 159.45m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2Q0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.33m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.33m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 283 m2 · 144.33 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 809 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.33m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2QzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 146.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 146.34m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 330 m2 · 146.34 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 146.34m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2QyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy