Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Znaczenie kurtki softshellowej dla pracowników konstrukcyjnych

znaczenie-kurtki-softshellowej-dla-pracownikow-konstrukcyjnych
Znaczenie kurtki softshellowej dla pracowników konstrukcyjnych

Profesjonalna odzież robocza to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, ale także komfortu i wygody. Gdy wykonujemy pracę w trudnych warunkach, potrzebujemy ubrań, które zapewnią nam ochronę przed niebezpieczeństwami, a jednocześnie pozwolą na swobodę ruchów i odpowiednie odprowadzenie wilgoci.

Czym jest kurtka softshellowa?

 
Kurtka softshellowa to rodzaj kurtki ochronnej, która wykonana jest z trzech warstw materiałów o różnych właściwościach. Zewnętrzna warstwa zwykle wykonana jest z trwałego materiału, który chroni przed wiatrem i wodą. Środkowa warstwa to termoizolacyjna wkładka, która utrzymuje ciepło ciała i zapewnia komfort w zimowych warunkach. Wewnętrzna warstwa to oddychający materiał, który pozwala skórze oddychać i utrzymuje uczucie sucha.
 
Jednym z najważniejszych aspektów kurtki softshellowej jest jej trwałość. Zewnętrzna warstwa materiału jest bardzo odporna na zużycie i zarysowania, co oznacza, że kurtka jest w stanie wytrzymać wiele ekstremalnych warunków pracy. Dlatego jest to idealna kurtka ochronna dla pracowników, którzy często pracują na budowie lub innych miejscach o nierównym terenie
.

Do czego służy kurtka softshellowa?

 
Kurtki ochronne softshell to idealny wybór dla osób lubiących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Dzięki swoim właściwościom termicznym, kurtka ta zapewnia ochronę przed mrozem i wilgocią podczas pieszych wędrówek, narciarstwa czy snowboardingu.
 

Jakie posiada zalety?

 
Odzież ochronna marki Engelbert Straus posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań, takich jak:
 
  • Ochrona przed trudnymi warunkami atmosferycznymi - Kurtka softshellowa Engelbert Strauss zapewnia ochronę przed wiatrem, deszczem i zimnem, dzięki czemu pracownik budowlany nie musi się martwić o zmienne warunki pogodowe podczas pracy.
  • Wygoda i swoboda ruchów - Kurtka softshellowa Engelbert Strauss jest wykonana z lekkich i elastycznych materiałów, co zapewnia swobodę ruchów i wygodę podczas pracy.
  • Trwałość i odporność na zużycie - Kurtka softshellowa Engelbert Strauss została zaprojektowana z myślą o trudnych warunkach pracy na budowie. Materiały użyte do produkcji kurtki są wytrzymałe i odporne na zużycie, co pozwala na długotrwałe użytkowanie bez obaw o szybkie zużycie kurtki.
  • Funkcjonalność - Kurtka jest wyposażona w wiele funkcjonalnych rozwiązań, takich jak kieszenie z zamkami błyskawicznymi, regulowany kaptur i mankiety oraz wzmocnienia na łokciach i ramionach. Te cechy kurtki pozwala na przechowywanie narzędzi czy innych niezbędnych akcesoriów w łatwy sposób.

Odpowiednie przestrzeganie przepisów BHP jest niezwykle ważne w każdym zakładzie pracy. Jednym z obowiązków pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom odpowiedniej odzieży roboczej oraz środków ochrony osobistej, zgodnie z ustawowymi przepisami. Zgodnie z definicją, odzież ochronna to specjalistyczna odzież, która chroni przed skutkami niebezpiecznymi dla zdrowia i życia użytkownika. Właściwie dobrana odzież, w tym także obuwie robocze, są niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony przed szkodliwymi czynnikami w miejscu pracy.
 

 

Źródło: KRN.pl | 2023-03-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

powrót do listy artykułów

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęgaraże do kupieniadziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Braniewskimieszkania na sprzedaż powiat M. Jaworznodomy na sprzedaż gmina Wohyńlokale użytkowe na wynajem gmina Godziesze Wielkiedomy na wynajem w Radestowiedomy na wynajem w Hadlach Kańczuckichmieszkania na wynajem w Sobieradzu

Deweloperzy

);