Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Zmieniasz materac? Poznaj zalety materacy Grupy Hilding Anders

Zmieniasz materac? Poznaj zalety materacy Grupy Hilding Anders

Chcesz w końcu się wysypiać i budzić się bez bólu w plecach? Poznaj materace Hilding i wybierz idealny dla siebie!

Hilding - producent materacy dopasowanych do każdych potrzeb

Grupa Hilding Anders to producent materacy i łóżek najwyższej jakości. Jeśli poszukujesz idealnego podłoża do snu, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy! Wśród asortymentu znajdziesz bardzo różne materace, dzięki czemu bez problemu znajdziesz ten dopasowany do swoich potrzeb.

 

Materace piankowe - termoelastyczne, wysokoelastyczne i lateksowe

Najlepsi producenci - w tym i Hilding - stawiają głównie na trzy rodzaje pianek: lateksową, termo- i wysokoelastyczną. Wszystkie mają tę zaletę, że wytwarzają punkty podparcia i doskonale podtrzymują sylwetkę użytkownika. W ten sposób odciążony zostaje kręgosłup, a cały organizm może się właściwie regenerować podczas snu.

Materace z pianki termoelastycznej dopasowują się do kształtu ciała na podstawie jego temperatury, wytwarzając swego rodzaju "nieckę". Pianka wysokoelastyczna jest sprężysta i reaguje na wszelki powstający nacisk. Natomiast pianka lateksowa jest bardzo odbojna, dzięki czemu użytkownik ma wrażenie unoszenia się na materacu.

Każda z pianek daje inny komfort i inne odczucia. Wszystkie jednak są idealnym materiałem na materac dla alergika - zapewniają właściwą cyrkulację powietrza oraz nie sprzyjają powstawaniu ani rozwojowi roztoczy, grzybów czy innych drobnoustrojów.

Robaki w materacu – skąd się biorą i jak się ich pozbyć?

 

Materace sprężynowe - kieszeniowe, multipocket i Pocket Plus

Oprócz materacy piankowych, materace mogą być także wypełnione sprężynami. Aktualnie producenci stawiają na nowoczesne rozwiązanie, jakim są sprężyny kieszeniowe. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnym woreczku flizelinowym, a te są połączone ze sobą. Taka struktura pozwala na to, aby każda ze sprężynek mogła sama reagować na powstający nacisk (zjawisko to nazywamy elastycznością punktową), równocześnie utrzymując właściwy kształt materaca.

Im więcej sprężyn znajduje się w materacu, tym wyższa elastyczność punktowa - a tym samym dokładniejsze podparcie kręgosłupa.

Oprócz ogólnie materacy kieszeniowych, w ofercie Hilding możemy też wyróżnić materace typu multipocket (gdzie zwiększona jest ilość sprężyn na metr kwadratowy materaca) oraz Pocket Plus (wykorzystane są konkretne sprężyny - bardzo drobne i o wysokości aż 15 cm).

 

Materace hybrydowe

W asortymencie Hilding znajdują się też materace hybrydowe. Posiadają one kilka warstw wypełnienia, w tym złożoną ze sprężyn kieszeniowych oraz piankową. Dzięki takiemu połączeniu użytkownik otrzymuje korzyści materaca sprężynowego oraz materaca piankowego - w jednym!

 

Czy tylko materac ma wpływ na jakość snu?

Warto pamiętać, że nie tylko od materaca zależy, czy będziemy się wysypiać. Czasem dręczą nas pytania: kolory do sypialni - które warto wybrać, by stworzyć idealne miejsce do relaksu? W jaką stronę świata należy ustawić łóżko? Zwrócenie uwagi na takie i inne kwestie, na pewno również pomoże w uzyskaniu stanu doskonałego relaksu.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych. 

Źródło: KRN.pl | 2020-05-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

powrót do listy artykułów

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniamieszkania na wynajemmieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Inowrocławskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Sejneńskidomy na wynajem gmina Włoszczowalokale użytkowe na wynajem gmina Gołuchówmieszkania na wynajem w Szyszczycachdomy na wynajem w Stanowiskudomy na sprzedaż w Górkach

Deweloperzy

);