Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Materace sprężynowe – dla kogo spanie na materacu ze sprężynami będzie dobrym rozwiązaniem?

Kluczem do zdrowego i skutecznego snu jest odpowiedni materac.
Kluczem do zdrowego i skutecznego snu jest odpowiedni materac.

Odkryj najważniejsze cechy materacy sprężynowych. Dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie i kiedy sprawdzi się najlepiej?

Dobór odpowiedniego materaca ma ogromne znaczenie dla snu

Sen jest zjawiskiem, którego każdy z nas doświadcza każdej nocy – a przynajmniej powinien. Jego powszechność i dosyć klarowna rola w naszym życiu sprawia jednak, że nie przykładamy do niego większej wagi. To błąd! Zadbanie o nocny wypoczynek to prosty sposób, by utrzymać gotowość na codzienne wyzwania. Skuteczny sen jest pierwszym, lecz niezwykle ważnym krokiem w drodze do satysfakcjonującego życia – sukcesów zawodowych, stabilnej psychiki, wysokiej formy fizycznej i znakomitego samopoczucia.

Dzięki odpowiedniemu wysypaniu się możemy łatwiej spalić nadmierne kilogramy, szybciej regenerować ciało po wysiłku, a dodatkowo mamy większą chęć na podejmowanie prozdrowotnych aktywności. To szereg korzyści, który płynie ze zdrowego snu, jednak lista nie jest wyczerpana. Moglibyśmy o tym mówić naprawdę przez długie godziny. Kluczem do zdrowego i skutecznego snu jest zapewnienie sobie odpowiedniej podstawy – materaca godnego naszych potrzeb. To bardzo skomplikowany temat; na wybór idealnego modelu wpływa zaskakująco wiele czynników. W tym artykule skupimy się na materacach sprężynowych – to najczęściej wybierany wariant.

 

Czym wyróżnia się materac sprężynowy?

Współczesne materace sprężynowe często są postrzegane na równi z materacami piankowymi. Co ciekawe, obecnie to tym drugim przypisuje się lepsze parametry względem higieny i mikroklimatu konstrukcji, jednak w przeszłości to właśnie modele ze sprężynami były bardziej atrakcyjne i pożądane przez klientów.

Mimo różnic między tymi dwoma typami istnieją na rynku modele, które wykraczają poza standardowe stereotypy. Jednym z przykładów jest materac Hilding Zorba, wyposażony w lateksową piankę, która zapewnia znakomite warunki osobom cierpiącym z powodu alergii. Ten materac korzysta z dosyć innowacyjnej konstrukcji, która jest jednak standardem w przypadku materacy Hilding. Jest to materac kieszeniowy – oznacza to, że sprężyny są oddzielone od siebie osobnymi kieszeniami. Zapewnia to wyższą stabilność w trakcie snu i sprawia, że nasze ruchy podczas wypoczynku nie wpływają na stabilność całości.

Współczesne modele kieszeniowe od Hilding często korzystają z dodatkowych pianek elastycznych, które sprzyjają jakości wypoczynku. Nie oznacza to jednak, że szybciej się zużywają. Innowacyjne materace sprężynowe marki Hilding mają długi okres gwarancyjny – nadają się do wykorzystania przez wiele lat. Oferują dodatkowo wielostrefowy system podtrzymywania ciała użytkownika, co sprawia, że zapewniają wypoczynek na najwyższym poziomie.

 

Postaw na sprawdzone rozwiązania marki Hilding

Wysokiej klasy materace do spania od Hilding są polecane przez portal www.zdrowykregoslup.pl i Szwajcarski Instytut AEH. Rozwiązania szwedzkiej firmy powstają z myślą o wszystkich osobach, które poszukują zdrowego, wygodnego i skutecznego snu. To produkty, które cieszą się znakomitymi opiniami wśród klientów – wynika to z zaangażowania marki w tworzenie propozycji zgodnych z najnowszymi odkryciami naukowymi. Hilding to firma, która odpowiedzialna jest za SleepLab, czyli laboratorium, w którym wykonywane są przełomowe projekty materacy Hilding i innych marek współpracujących z tą firmą.

Odkryj jeszcze więcej inspiracji dla zdrowego trybu życia i samorozwoju na www.veronique.pl.

Źródło: KRN.pl | 2021-01-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

powrót do listy artykułów

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażkamienice na wynajemgaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Bolesławieckimieszkania na wynajem powiat Lipskidomy na wynajem gmina Kutnolokale użytkowe na sprzedaż gmina Kramskdomy na wynajem w Kołczewiedomy na sprzedaż w Rusocinachmieszkania na sprzedaż w Szczebrzeszynie

Deweloperzy

);