Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zwiększenie oprocentowania kredytów hipotecznych

2007-11-09

Zwiększenie oprocentowania kredytów hipotecznych

PKO BP podwyższy oprocentowanie kredytów hipotecznych nawet o kilkadziesiąt punktów bazowych – wynika z zapowiedzi prezesa PKO BP Rafała Juszczaka.

Jak podaje portal Onet.pl, PKO BP podwyższy oprocentowanie kredytów hipotecznych nawet o kilkadziesiąt punktów bazowych.

Prezes PKO BP Rafał Juszczak wyjaśnił, że bank dostosowuje ceny kredytów hipotecznych do bieżącej sytuacji rynkowej – czytamy. Decyzja banku jest częściowo konsekwencją kryzysu hipotecznego na rynku amerykańskim i strat dużych banków międzynarodowych. Według wiceprezesa PKO BP Roberta Działaka pozyskiwanie pieniądza za granicą przez banki zaczyna być drogie, a czasami nawet niemożliwe. W związku z tym za dostęp do pieniądza muszą w większym stopniu zapłacić klienci.

PKO BP ma ok. 27-28 proc. udział w rynku kredytów hipotecznych – dodaje Onet.

Źródło: Onet.pl | 2007-11-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Koszalińskidomy na sprzedaż powiat Legionowskimieszkania na sprzedaż gmina Brześć Kujawskimieszkania na wynajem gmina Krośnicedomy na wynajem w Ruda Lubienieckamieszkania na wynajem w Borzymachdomy na sprzedaż w Nowosiółkach

Deweloperzy

);