Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zielony Tydzień

2011-09-24

Zielony Tydzień

19-23 września odbył się światowy Tydzień Budownictwa Ekologicznego pod hasłem „Zielony budynek w nowej zielonej gospodarce”.

19-23 września odbył się światowy Tydzień Budownictwa Ekologicznego pod hasłem „Zielony budynek w nowej zielonej gospodarce”. W związku z tym Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) zorganizowało 14-23 września odpowiednik tego wydarzenia w postaci Zielonego Tygodnia.

20 września w Warszawie została zorganizowana konferencja prasowa mająca na celu dostarczenie informacji nt. rozwoju zielonego budownictwa. Prowadzącym był Rafał Schurma prezydent PLGBC, a wśród prelegentów znaleźli się Dominika Czerwińska (World Green Building Council), Dariusz Stasik (Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej), Agnieszka Kalinowska Sołtys (APA Wojciechowski sp. z o. o.) oraz Marek Kuryłowicz (Kuryłowicz & Associates).

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniahale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażdomy na wynajem powiat Żywieckimieszkania na sprzedaż powiat Pilskidomy na wynajem gmina Włodawadomy na wynajem gmina Kleczewmieszkania na wynajem w Bolkowiedomy na wynajem w Murowancedomy na sprzedaż w Podzamcze

Deweloperzy

);