Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zielone światło

2012-01-03

Zielone światło

Pomorski konserwator zabytków pozytywnie zaopiniował koncepcję zagospodarowania Targów Siennego i Rakowego w Gdańsku.

Pomorski konserwator zabytków pozytywnie zaopiniował koncepcję urbanistyczno-architektoniczną zagospodarowania Targów Siennego i Rakowego w Gdańsku. Za pomysł zagospodarowania fragmentu Gdańska odpowiada firma Multi Development.

Opinia konserwatora obejmuje kwestie istotne dla ochrony zabytków i krajobrazu kulturowego. W odniesieniu do przedmiotowej inwestycji, konserwator zgodził się m.in. na realizację kładki dla pieszych w osi Bramy Wyżynnej, nakrycie kanału Raduni od ul. Armii Krajowej do wysokości dawnej Gildii i wybudowanie wzdłuż kanału mostów pieszych.

Zabudowa Targów Siennego i Rakowego jest wspólną inwestycją miasta i Multi Development. Pierwszym etapem inwestycji będzie realizacja infrastruktury (w tym tunelu pod Huciskiem, stacji SKM Gdańsk Śródmieście, poszerzenie wiaduktu w ciągu Armii Krajowej). Wielofunkcyjne budynki komercyjne (z powierzchniami biurowymi i handlowo-rozrywkowymi) powstaną w fazie drugiej.

Czytaj więcej newsów

Źródło: KRN.pl | 2012-01-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniamieszkania na wynajemdziałki na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Rawickidomy na wynajem powiat Bytowskimieszkania na wynajem gmina Skrwilnodomy na wynajem gmina Wola Uhruskadomy na sprzedaż w Gliczarowie Dolnymdomy na wynajem w Dankowiedomy na sprzedaż w Zalesie

Deweloperzy

);