Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zdrowa inwestycja

2011-02-22

Zdrowa inwestycja

KGHM modernizuje swoje ośrodki w Polanicy-Zdrój, Dusznikach-Zdrój oraz Kudowie-Zdrój.

KGHM modernizuje swoje ośrodki w Polanicy-Zdrój, Dusznikach-Zdrój oraz Kudowie-Zdrój. Początkiem zeszłego roku rozpoczęto remonty i prace modernizacyjne budynków, które przyjmują rocznie na leczenie 25 tys. osób.

Łącznie 14 uzdrowisk w trzech miejscowościach jest własnością spółki Zespół Uzdrowisk Kłodzkich (ZUK), które jeszcze w październiku 2010 r. należała do Skarbu Państwa. Jednym z ośrodków, który zostanie wzbogacony o ogrody i tarasy zimowe jest Wielka Pieniawa w Polanicy-Zdroju. Obiekt dzięki temu ma szansę stać się centrum pobytowym dla sponsorów i działaczy, którzy przyjadą do Polski na Euro 2012 – pisze „Puls Biznesu”.
 
Inwestycje w sumie wyniosą blisko 29 mln zł z czego 9,3 mln zł będzie pochodziło z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Pozostałą część z własnych funduszy i kredytów dołoży ZUK. Ogłoszony został już przez spółkę kolejny przetarg, którego efektem ma być rozszerzenie prac budowlanych.

 

Źródło: „Puls Biznesu” | 2011-02-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażdziałki na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Mińskimieszkania na wynajem powiat Złotowskimieszkania na wynajem gmina Lubinmieszkania na wynajem gmina Koźminekmieszkania na sprzedaż w Stefanówcemieszkania na sprzedaż w Buszęciniemieszkania na sprzedaż w Hucie Zadybskiej

Deweloperzy

);