Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zadaj pytanie kandydatom na prezydenta

2010-10-11

Zadaj pytanie kandydatom na prezydenta

Wyniki wyborów samorządowych bez wątpienia wpłyną na branżę nieruchomości. Mamy prawo wiedzieć, jakie plany mają kandydaci.

Wyniki zbliżających się wyborów samorządowych bez wątpienia wpłyną na branżę nieruchomości. Jakość pracy urzędów, przebieg procedur administracyjnych i kształtowanie atmosfery sprzyjającej inwestycjom w dużej mierze zależą właśnie od - wybieranych przez nas - władz gmin, miast i powiatów. Zanim oddamy swój głos, jako wyborcy mamy prawo wiedzieć, jakie plany i zamiary mają kandydaci w kwestiach, które dotyczą branży nieruchomości.

Zespół portalu KRN.pl przeprowadzi wywiady z kandydatami na urząd prezydenta w największych miastach Polski, aby poznać ich programy w zakresie obejmującym funkcjonowanie rynku nieruchomości.

Chcemy poruszyć przede wszystkim te kwestie, która są najważniejsze dla Państwa. Dlatego potrzebujemy Państwa pomocy.

Prosimy o przesyłanie do naszej redakcji pytań, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedź od kandydatów na urząd prezydenta w Państwa mieście. Poznając nurtujące Państwa pytania i wątpliwości, będziemy mogli zapytać kandydatów o sprawy najważniejsze dla branży nieruchomości.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby uzyskać odpowiedzi na nawet najtrudniejsze pytania. Poinformujemy również naszych Czytelników, jeśli kandydaci będą się uchylać od odpowiedzi.

Pytania do kandydatów prosimy przesyłać poprzez formularz na portalu KRN.pl lub na adres e-mail: wybory.samorzadowe@krnmedia.pl

Terminy wyborów samorządowych ustalono na 21 listopada (I tura) i 5 grudnia (II tura) 2010 roku.

Źródło: KRN.pl | 2010-10-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęmieszkania na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Nowotomyskidomy na wynajem powiat Jarosławskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Borek Wielkopolskidomy na wynajem gmina Lubońdomy na wynajem w Palczowicachmieszkania na wynajem w Skrzetuszewiedomy na sprzedaż w Hordzieżu

Deweloperzy

);