Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zabudowa Pl. Piłsudskiego ciągle drożeje

2008-03-11

Zabudowa Pl. Piłsudskiego ciągle drożeje

Obecny przetarg na Pałac Saski – ogłoszony przez Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta – jest już czwartym w ciągu ostatnich sześciu lat. Architekci mogą zgłaszać się do przetargu na projekt do 2 kwietnia.

Obecny przetarg na Pałac Saski – ogłoszony przez Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta – jest już czwartym w ciągu ostatnich sześciu lat. Architekci mogą zgłaszać się do przetargu na projekt do 2 kwietnia – czytamy w „Życiu Warszawy”.

Pałac Saski stanie na działce o pow. 6,8 tys. m kw. Będzie miał trzy kondygnacje nad ziemią i dwie pod (w sumie 33 tys. m kw.). Cztery lata temu miał kosztować 160 mln zł, oferta w przetargu dwa lata temu opiewała na 201 mln zł. Jak czytamy w „Życiu”, jednocześnie z projektowaniem Pałacu Saskiego mają rozpocząć się prace archeologiczne poprzedzające kolejne etapy zabudowy zachodniej pierzei pl. Piłsudskiego, czyli obudowę pałacu Bruhla i kamienic wzdłuż ul. Królewskiej. Nie jest jeszcze przesądzone, czy przy Królewskiej znajdzie się jeden, czy trzy oddzielne budynki, przylegające do Saskiego.

Wszystkie inwestycje mają docelowo stanowić zespół biur dla stołecznych urzędników – donosi „Życie”.

Źródło: „Życie Warszawy” 03.03.2008 | 2008-03-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażhale i magazyny do kupieniakamienice na zamianędomy na wynajem powiat Chrzanowskimieszkania na sprzedaż powiat Świebodzińskimieszkania na sprzedaż gmina Miłakowodomy na wynajem gmina Nowe Skalmierzycemieszkania na sprzedaż w Starym Błeszyniedomy na sprzedaż w Redeczu Krukowymmieszkania na sprzedaż w Stulichach

Deweloperzy

);