Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wycofują się z transakcji

2006-06-21

Wycofują się z transakcji

Trzeba mieć dużo szczęścia i cierpliwości, aby znajdując dla siebie atrakcyjne mieszkanie używane w centrum Warszawy, doprowadzić do szczęśliwego finału, czyli je kupić na wstępnie określonych warunkach.

Jak czytamy w "Rzeczpospolitej", trzeba mieć dużo szczęścia i cierpliwości, aby znajdując dla siebie atrakcyjne mieszkanie używane w centrum Warszawy, doprowadzić do szczęśliwego finału, czyli je kupić na wstępnie określonych warunkach. Znowu bowiem wróciła wśród sprzedających moda na sondowanie rynku. Sprzedający czekają, czekają, przebierają w chętnych i podbijają cenę. Wreszcie nabiera ona absurdalnych rozmiarów, więc potencjalny nabywca wycofuje się, mimo że sprzedający nadal jest "otwarty na propozycje". Kiedy w takiej sytuacji jak dziś, gdy mamy dużą przewagę podaży nad popytem, zgłosi się zainteresowany lokalem i gotów jest nawet negocjować cenę, okazuje się, że oferta sprzedaży jest nieaktualna. Nie dlatego, że ktoś inny chciał zapłacić więcej, ale właściciel po prostu rozmyślił się. Liczy bowiem, że jak przetrzyma mieszkanie przez kilkanaście miesięcy, zyska 20-30 proc. jego obecnej wartości.

Źródło: "Rzeczpospolita" 19.06.2006 | 2006-06-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniahale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Dąbrowskidomy na wynajem powiat Wejherowskidomy na sprzedaż gmina Sobótkamieszkania na wynajem gmina Krupski Młyndomy na sprzedaż w Biskupcudomy na wynajem w Skobielicachdomy na sprzedaż w Matyjaszki

Deweloperzy

);