Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wybredny jak... Polak

2006-04-19

Wybredny jak... Polak

Zachodni deweloperzy oferujący coraz częściej gotowe do zamieszkania mieszkania z „najwyższej półki" są zdziwieni, że w Polsce nie bardzo znajdują na nie chętnych. Wynika to z upodobań Polaków.

Jak czytamy w „Rzeczpospolitej”, podobno jesteśmy narodem, który zna się na wszystkim i wie wszystko najlepiej - tak twierdzą między innymi budowlańcy, gdy zlecający robotę uczy ich, jak kłaść tynki. Zachodni deweloperzy oferujący coraz częściej gotowe do zamieszkania mieszkania z „najwyższej półki" są zdziwieni, że w Polsce nie bardzo znajdują na nie chętnych. Wynika to z upodobań Polaków. Nasi rodacy chcą sami wybrać kafelki oraz wyposażenie do kuchni i łazienki, często odrzucając kilka wzorów proponowanych przez dewelopera. W związku z tym deweloper apartamentów, chcący dogodzić polskim klientom, musiałby mieć znacznie szerszą ofertę wyposażenia niż ta, którą oferujew Hiszpanii. To z kolei podnosiłoby koszty inwestycji. Lepiej więc, by deweloper sprzedawał lokale do wykończenia, bo Polak, nawet gdy kupuje mieszkanie z rynku wtórnego, jeśli zastanie w nim bardzo ładne zielone kafelki, to i tak zmieni je na granatowe – podsumowuje „Rzeczpospolita”.

Źródło: „Rzeczpospolita” 10.04.2006 | 2006-04-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniagaraże na sprzedażkamienice na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Radomszczańskilokale użytkowe na wynajem powiat Janowskimieszkania na wynajem gmina Baruchowolokale użytkowe na sprzedaż gmina Potok Górnymieszkania na wynajem w Tarnowiedomy na wynajem w Myśliwczowiemieszkania na sprzedaż w Rzeczycy

Deweloperzy

);