Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wybrano wykonawcę Delty44

2011-10-12

Wybrano wykonawcę Delty44

Wrocławski kompleks biurowo-usługowy zrealizuje firma Wrobis. Termin oddania inwestycji to IV kwartał 2012 r.

Vantage Development wybrała generalnego wykonawcę kompleksu Delta44. Na podstawie postępowania przetargowego wrocławski deweloper powierzył realizację inwestycji spółce Wrobis, która stanowi część Grupy Mostostal.

Projekt zakłada stworzenie czteropiętrowego kompleksu o łącznej powierzchni najmu ok. 3,86 tys. m kw., z czego ponad 2,7 tys. m kw przeznaczone zostanie na biura. Pozostałą powierzchnię zajmą lokale handlowo-usługowe.

Prace przy obiekcie mają rozpocząć się na przełomie października i listopada. Jeśli przebiegną zgodnie z harmonogramem, Delta 44 będzie gotowa do końca przyszłego roku.

Czytaj więcej newsów
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniagaraże na wynajemmieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Międzychodzkilokale użytkowe na sprzedaż powiat Kutnowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Karniewodomy na sprzedaż gmina Siemiatyczedomy na sprzedaż w Borczynydomy na wynajem w Guzachmieszkania na sprzedaż w Dubielnie

Deweloperzy

);