Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wrocławski Monopol na sprzedaż

2006-09-18

Wrocławski Monopol na sprzedaż

Nie ma na razie kupca na hotel, ale najemcy zajmujący lokale w Monopolu już dostali wypowiedzenia. Mogą handlować do końca roku.

Nie ma na razie kupca na hotel, ale najemcy zajmujący lokale w Monopolu już dostali wypowiedzenia. Mogą handlować do końca roku.

Jak czytamy w "Gazecie Wyborczej", o tym, że Grupa Orbis przymierza się do sprzedania Monopolu, wiadomo od lutego. Firma uznała, że obiekt jest nietypowy i nie pasuje do jej strategii. Wyszukiwaniem potencjalnych kupców zajmuje się Cushman & Wakefield Healey & Baker Polska, warszawska spółka pośrednicząca w obrocie nieruchomościami. Jest kilku oferentów, ale żadne decyzje jeszcze nie zapadły.

Źródło: "Gazeta Wyborcza", 14.09.2006 | 2006-09-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemgaraże na wynajemlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat Brzeskidomy na wynajem powiat Rybnickimieszkania na wynajem gmina Puckdomy na wynajem gmina Lwówek Śląskimieszkania na wynajem w Straszewiedomy na wynajem w Gorajec-Zagroble-Koloniadomy na sprzedaż w Dybowie

Deweloperzy