Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Więcej mieszkań

2007-02-26

Więcej mieszkań

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że liczba rozpoczętych mieszkań w styczniu wzrosła o 219,4% w porównaniu ze styczniem ubiegłego roku.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że liczba rozpoczętych mieszkań w styczniu wzrosła o 219,4 proc. w porównaniu ze styczniem ubiegłego roku. Według GUS w końcu stycznia br. w budowie było 627,1 tys. mieszkań, czyli o 5,1proc. więcej niż przed rokiem. W tym okresie wydano pozwolenia na budowę 13 276 mieszkań, co stanowi wzrost o 67,5 proc. GUS podał też, że w styczniu oddano do użytkowania 9 390 mieszkań, czyli o 7,8 proc. mniej niż przed rokiem.

Źródło: www.stat.gov.pl | 2007-02-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe do kupieniahale i magazyny na wynajemdomy na sprzedaż powiat Giżyckidomy na sprzedaż powiat M. Tarnówmieszkania na sprzedaż gmina Giżyckodomy na sprzedaż gmina Krzynowłoga Małamieszkania na sprzedaż w Antoniachmieszkania na sprzedaż w Ćwierskumieszkania na sprzedaż w Kurzeszynie

Deweloperzy

);