Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wciąż mniej mieszkań niż przed rokiem

2006-10-19

Wciąż mniej mieszkań niż przed rokiem

Liczba mieszkań oddanych do użytku we wrześniu 2006 roku wyniosła 9184 – zatem wprawdzie wzrosła o 6,8 proc. w stosunku do sierpnia, ale spadła o 3,5 proc. wobec analogicznego okresu 2005 roku.

Liczba mieszkań oddanych do użytku we wrześniu 2006 roku wyniosła 9184 – zatem wprawdzie wzrosła o 6,8 proc. w stosunku do sierpnia, ale spadła o 3,5 proc. wobec analogicznego okresu 2005 roku – podał we wtorek Główny Urząd Statystyczny.

W ciągu 3 kwartałów 2006 roku łączna liczba oddanych mieszkań wyniosła 75 651 i była o 2,2 proc. mniejsza niż w pierwszych 9 miesiącach 2005 roku.

Liczba mieszkań wybudowanych na sprzedaż lub wynajem wzrosła o 48,9 proc. w stosunku do sierpnia i wyniosła 3443. Od poczatku roku oddano 24 018 tego typu mieszkań, czyli o 9 proc. więcej niż w tym samym czasie 2005 r.

Spółdzielnie oddały we wrześniu o 53 proc. więcej mieszkań niz w analogicznym okresie ub.r. – łącznie 722 mieszkania, ale o 7,6 proc. mniej niż w sierpniu.

Źródło: GUS | 2006-10-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędomy na sprzedażkamienice na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Białogardzkilokale użytkowe na wynajem powiat Czarnkowsko-Trzcianeckimieszkania na wynajem gmina Szreńsklokale użytkowe na sprzedaż gmina Postominomieszkania na sprzedaż w Wyżnicemieszkania na sprzedaż w Starym Boryszewiemieszkania na wynajem w Goławicach Drugich

Deweloperzy

);