Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawa: Coraz więcej dłużników na nowych osiedlach

2007-06-28

Warszawa: Coraz więcej dłużników na nowych osiedlach

Na nowych osiedlach warszawskich zaległości w płaceniu czynszu ma 15–20 proc. mieszkańców. W starszych budynkach dłużnikiem jest jedna lub dwie osoby na kilkadziesiąt mieszkań.

Na nowych osiedlach warszawskich zaległości w płaceniu czynszu ma 15–20 proc. mieszkańców. W starszych budynkach dłużnikiem jest edna lub dwie osoby na kilkadziesiąt mieszkań – donosi „Życie Warszawy".

– Takich przypadków jest bardzo dużo. Szczególnie na nowych osiedlach – mówią dla dziennika zarządcy nieruchomości. I wymieniają: apartamenty przy ul. Łuckiej, tzw. Łucka City, Sawa Park przy pl. Przymierza, Bielany, róg ul. Bogusławskiego i Conrada. To nieprawda, że czynszu nie płacą tylko biedni i rodziny, w których występuje patologia. Zamożni też mają zaległości i wcale się nie spieszą z ich uregulowaniem....nie, bo nie!

Pewien pan, właściciel 150-metrowego mieszkania, tłumaczył fakt, że nie płaci czynszu, tym, że chciał sprawdzić, czy jesteśmy skuteczni w ściąganiu należności. Ale kiedy się już przekonał, że jednak dopominamy się o czynsz, wcale nie zaczął go spłacać – mówi cytaowana przez „Życie Warszawy" Agata Skibińska, zajmująca się obsługą rynku nieuchomości i działająca w Polskim Stowarzyszeniu Zarządców Nieruchomości. Twierdzi, że niepłacenie to głównie problem nowych osiedli i ich młodych mieszkańców.

Źródło: „Życie Warszawy", 28.06.2007 | 2007-06-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniadomy na zamianękamienice na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Kętrzyńskidomy na wynajem powiat Kolbudylokale użytkowe na sprzedaż gmina Łęka Opatowskamieszkania na sprzedaż gmina Namysłówdomy na wynajem w Lutostaniumieszkania na wynajem w Poklatkachdomy na wynajem w Białych Błotach

Deweloperzy

);