Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W stronę centrum

2011-03-18

W stronę centrum

Z ostatnich badań wynika, że 350 europejskich inwestorów w najbliższej przyszłości będzie chciało zainwestować w Europie Środkowej.

Z ostatnich badań wynika, że 350 europejskich inwestorów w najbliższej przyszłości będzie chciało zainwestować w Europie Środkowej – podaje „Rzeczpospolita”. Największym zainteresowaniem, bo aż 32-proc. cieszą się nieruchomości w Niemczech. 24 proc. inwestorów uznaje Europę Środkowo-Wchodnią za najlepsze miejsce do inwestycji.

Największym zainteresowaniem cieszą się projekty handlowe, co w porównaniu z rokiem 2010 daje 10-proc. wzrost. W gronie wszystkich obiektów handlowych najbardziej atrakcyjne są centra handlowe z 23-proc. poziomem zainteresowania.
 
Według badania firmy doradczej CB Richard Ellis największą uwagę inwestorów będą skupiały budynki w najlepszych lokalizacjach. Analitycy podkreślają jednocześnie, że ich podaż jest ograniczona. Przewidywania mówią o zwiększeniu w drugiej połowie roku zainteresowania inwestorów projektami niższej klasy, które posiadają lokalizację w miastach regionalnych.

 

Źródło: „Rzeczpospolita” | 2011-03-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażmieszkania do kupieniakamienice do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Aleksandrowskidomy na wynajem powiat Głubczyckidomy na sprzedaż gmina Jastrzębiadomy na sprzedaż gmina Grudziądzdomy na wynajem w Tomaszowiemieszkania na wynajem w Wiktorzyniedomy na wynajem w Wólce Mińskiej

Deweloperzy

);