Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W Rumi przybędzie małych i średnich sklepów

2008-01-23

W Rumi przybędzie małych i średnich sklepów

Galeria Rumia – tak będzie się nazywać nowy obiekt handlowy powstający w centrum miasta. Pierwsi klienci będą mogli zrobić w nim zakupy pod koniec przyszłego roku.

Galeria Rumia – tak będzie się nazywać nowy obiekt handlowy powstający w centrum miasta. Jak donosi „Gazeta Wyborcza”, pierwsi klienci będą mogli zrobić w nim zakupy pod koniec przyszłego roku.

Galeria powstanie przy skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Sabat na działce o powierzchni 1,6 ha. Będzie miała trzy kondygnacje handlowo-usługowe oraz czteropoziomowy zamknięty parking na blisko 460 samochodów. Znajdą się w niej przede wszystkim małe i średnie sklepy znanych marek oraz supermarket, bary i restauracje. Jak podaje Gazeta, całkowita powierzchnia budynku wyniesie 40 tys. m kw., z czego powierzchnia przeznaczona na sklepy to 18 tys. m kw. Inwestorem jest amerykańska firma Polimeni International, która zbudowała podobne galerie m.in. w Gnieźnie i Koninie, a obecnie wznosi taki obiekt w Słupsku. Wykonawcą będzie natomiast gdańska firma budowlana Doraco, która budowała m. in. City Forum w Gdańsku. Prace rozpoczną się 29 stycznia i mają potrwać 21 miesięcy. Jeśli termin zostanie dotrzymany, pierwsi klienci zrobią zakupy w nowym centrum w listopadzie 2009 r. – czytamy dalej.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Trójmiasto 21.01.2008 | 2008-01-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Strzelińskidomy na sprzedaż powiat Inowrocławskimieszkania na sprzedaż gmina Parchowomieszkania na wynajem gmina M. Ruda Śląskamieszkania na wynajem w Szyprymieszkania na sprzedaż w Brzeźniedomy na sprzedaż w Żelazie

Deweloperzy

);