Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W Polsce powstaje największy park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej

2017-04-20

W Polsce powstaje największy park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej

Ruszyła budowa największego w Europie Środkowo-Wschodniej parku wodnego.

Pierwszy etap budowy Park of Poland został rozpoczęty. Inwestycja obejmuje utworzenie parku wodnego Suntago Wodny Świat, który ma być największym tego typu obiektem nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej. To potężne centrum rozrywki będzie mogło codziennie pomieścić nawet 15 tys. osób. W ramach projektu zaplanowano łącznie 3,2 km zjeżdżalni, baseny mineralne, łaźnie termalne i sauny, a także kompleks spa czy restauracje. Projekt zakłada wydzielenie 3 stref tematycznych: saunarium m.in. z prywatnymi gabinetami masażu i solariami; wodną dżunglę Jamango z wodnym placem zabaw oraz strefę relaksu. Obiekt zajmie 67 tys. mkw. 

Na terenie zabudowy powstanie również parking z 2,5 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. W kolejnych etapach budowy inwestor przewidział utworzenie bungalowów, apartamentowców, hoteli, centrum konferencyjno-handlowego, biurowców oraz parków tematycznych, co przyczyni się do konieczności rozbudowy okolicznej infrastruktury.

Suntago Wodny Świat powstaje w Mszczonowie położonym 40 km od Warszawy i 70 km od Łodzi. Ze względu na skalę przedsięwzięcia do obsługi kompleksu trzeba będzie zatrudnić ok. 600 pracowników. Obiekt zostanie oddany do użytkowania w ciągu 2 lat, a koszty jego wybudowania oszacowano na 150 mln euro, które pokryje odpowiedzialna za realizację firma Global City Holdings oraz instytucja kredytująca.


 

Źródło: KRN.pl | 2017-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (2)

Goodbest ⋅ 27-04-2017 | 16:33

Hello, I am Adams Reymond, i will like to invest in your country. all I want is an honest and reliable person who can be my partner. please email on adamsreymond5@gmail.com for more details. Best Regards Adams Reymond U.S Army Afghanistan.

Jurek ⋅ 27-04-2017 | 13:49

No nic tak Polakom nie potrzeba,jak największy Park Wodny Europy, w porównaniu z innymi podstawowymi potrzebami narodu to Himalaje szczęścia i dobrobytu.

Pokaż wszystkie komentarze (2)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

CHE162PI47
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Budynek mieszkalny przy ul....
Przetarg nieruchomości...
Apartamenty Lema

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 
Super oferta: / poprzednia następna