Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Wiadomości Wiadomości

W Polsce powstaje największy park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej

2017-04-20

W Polsce powstaje największy park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej

Ruszyła budowa największego w Europie Środkowo-Wschodniej parku wodnego.

Pierwszy etap budowy Park of Poland został rozpoczęty. Inwestycja obejmuje utworzenie parku wodnego Suntago Wodny Świat, który ma być największym tego typu obiektem nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej. To potężne centrum rozrywki będzie mogło codziennie pomieścić nawet 15 tys. osób. W ramach projektu zaplanowano łącznie 3,2 km zjeżdżalni, baseny mineralne, łaźnie termalne i sauny, a także kompleks spa czy restauracje. Projekt zakłada wydzielenie 3 stref tematycznych: saunarium m.in. z prywatnymi gabinetami masażu i solariami; wodną dżunglę Jamango z wodnym placem zabaw oraz strefę relaksu. Obiekt zajmie 67 tys. mkw. 

Na terenie zabudowy powstanie również parking z 2,5 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. W kolejnych etapach budowy inwestor przewidział utworzenie bungalowów, apartamentowców, hoteli, centrum konferencyjno-handlowego, biurowców oraz parków tematycznych, co przyczyni się do konieczności rozbudowy okolicznej infrastruktury.

Suntago Wodny Świat powstaje w Mszczonowie położonym 40 km od Warszawy i 70 km od Łodzi. Ze względu na skalę przedsięwzięcia do obsługi kompleksu trzeba będzie zatrudnić ok. 600 pracowników. Obiekt zostanie oddany do użytkowania w ciągu 2 lat, a koszty jego wybudowania oszacowano na 150 mln euro, które pokryje odpowiedzialna za realizację firma Global City Holdings oraz instytucja kredytująca.


 

Źródło: KRN.pl | 2017-04-20

powrót do listy wiadomości

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Marine Hotel *****
Prestige City
Sand Hotel ****
Villa sento
Oaza Bronowice
Osiedle Krakowskie
Osiedle Piltza - Etap III
Panorama Grabówki
Cystersów 26
Lokale usługowe
Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Panorama Grabówki

Grabówki 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedaż powiat Opolskimieszkania na wynajem powiat M. Bydgoszczmieszkania na wynajem gmina Bartoszycemieszkania na sprzedaż gmina Korczewdomy na wynajem w Małoniżudomy na sprzedaż w Młyny-Pomykówmieszkania na sprzedaż w Nowej Wsi

Deweloperzy