Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

USA: Przedwczesne oznaki ożywienia?

2010-06-17

USA: Przedwczesne oznaki ożywienia?

Zarówno liczba rozpoczętych budów, jak i wydanych pozwoleń na budowę w USA okazały się w maju wyraźnie słabsze od oczekiwań.

Kolejna porcja niepokojących doniesień napłynęła z rynku nieruchomości w Ameryce. Zarówno liczba rozpoczętych budów, jak i wydanych pozwoleń na budowę w USA okazały się w maju wyraźnie słabsze od oczekiwań – podaje „Home Broker Daily”.
 
Tym samym po raz kolejny potwierdziły się obawy, że oznaki ożywienia koniunktury na rynku nieruchomości, jakie pojawiały się wczesną wiosną, wiązały się głównie z wygasaniem zachęt podatkowych, a nie zapowiadały trwalszej tendencji. Bardziej optymistyczny wydźwięk miały informacje o zainteresowaniu Amerykanów kredytami hipotecznymi w minionym tygodniu. Nastąpił wzrost o 18 proc. w zakresie liczby wniosków o takie kredyty, głównie za sprawą chęci refinansowania zobowiązań. Liczba wniosków o kredyty na kupno domów podniosła się o 7,3 proc. po kilku tygodniach znaczących zniżek – czytamy.
 
Zdaniem specjalistów z Pimco, największego funduszu obligacyjnego na świecie, ceny nieruchomości komercyjnych w USA będą podnosić się powoli i mogą utrzymywać się 40 proc. poniżej szczytu z 2007 r.

 

Źródło: „Home Broker Daily” 17.06.2010 | 2010-06-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęlokale użytkowe na wynajemkamienice na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Węgorzewskidomy na wynajem powiat M. Kaliszdomy na sprzedaż gmina Sieradzdomy na wynajem gmina Waśniówmieszkania na sprzedaż w Chrząstawie Wielkiejdomy na wynajem w Płusachdomy na wynajem w Szarlejskie Huby

Deweloperzy

);