Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Unijne skrzynki pocztowe

2007-02-27

Unijne skrzynki pocztowe

Administratorzy budynków mieszkalnych rozpoczęli wymianę znajdujących się na klatkach schodowych skrzynek na listy. Okazuje się, że także i w tym elemencie musimy się dostosować do norm unijnych. Zarządcy nieruchomości mają na to czas do końca przyszłego roku.

Administratorzy budynków mieszkalnych rozpoczęli wymianę znajdujących się na klatkach schodowych skrzynek na listy. Okazuje się, że także i w tym elemencie musimy się dostosować do norm unijnych. Zarządcy nieruchomości mają na to czas do końca przyszłego roku – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Jak czytamy, konieczność wymiany skrzynek na takie, które spełniają normy unijne, wynika z rozporządzenia ministra infrastruktury. W nowych skrzynkach nikt z wyjątkiem właściciela nie będzie miał w pełni swobodnego dostępu do danej skrytki. Skrzynka będzie na trwałe przymocowana do ściany, a listy oraz ulotki listonosz będzie wkładał od strony frontowej przez odpowiednio szeroką szczelinę.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, Kielce, 19.02.2007 | 2007-02-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na wynajemmieszkania na zamianęmieszkania na wynajem powiat M. Ruda Śląskamieszkania na wynajem powiat M. Tarnówmieszkania na sprzedaż gmina Stolnolokale użytkowe na sprzedaż gmina Krasnystawmieszkania na wynajem w Łbiscedomy na wynajem w Gawrzyjałkachdomy na sprzedaż w Kociołkach

Deweloperzy

);