Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Transgraniczna promenada

2011-08-03

Transgraniczna promenada

Wkrótce nastąpi otwarcie promenady łączącej Świnoujście z niemiecką gminą Heringsdorf.

Wkrótce nastąpi otwarcie promenady łączącej Świnoujście z niemiecką gminą Heringsdorf. W ramach Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Miasta Świnoujście obecnie realizowana jest budowa ostatniego odcinka promenady mającej łączyć polskie i niemieckie kąpieliska na wyspie Uznam. Planowanym rezultatem budowy ma być ukończenie ciągu pieszego położonego wzdłuż wydm wraz ze ścieżkami rowerowymi oraz specjalnie przygotowanymi zejściami na plażę.

Ostatni etap budowy po stronie polskiej rozpoczęto w 2010 r. Inwestycja zakłada powstanie traktu pieszego pomiędzy ul. B. Prusa a ul. Nowowiejskiego oraz pieszo-rowerowego, który ma przebiegać wzdłuż ulicy Żeromskiego w Świnoujściu.

Równolegle Gmina Heringsdorf ma zbudować pieszo-rowerowy odcinek biegnący od granicy do miasta Ahlbeck. Uroczyste zakończenie projektu planowane jest na 15 sierpnia, kiedy też nastąpi uroczyste otwarcie odcinka.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażkamienice na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Kraśnickidomy na sprzedaż powiat M. Chełmmieszkania na wynajem gmina Wągrowieclokale użytkowe na wynajem gmina Strykówdomy na sprzedaż w Kurkławkimieszkania na sprzedaż w Suchowola-Koloniidomy na sprzedaż w Gaju

Deweloperzy

);